4 листопада Білоцерківські аматорські баскетбольні команди розпочали свої виступи у аматорській лізі м. Київ «Ліга Героїв»

4 листопада Білоцерківські аматорські баскетбольні команди розпочали свої виступи у аматорській лізі м. Київ «Ліга Героїв». У першому дивізіоні виступає команда Рух Молоді (віце-чемпіон сезону 2016/2017 року) я в грі відкриття ігор у першому дивізіоні зустрічалася з командою МНТУ(в іншій аматорській лізі «Ліга Монстрів» зразу три гравці Рух Молоді грають разом з суперниками). В першій грі важку перемогу здобула Білоцерківська командна Рух Молоді з рахунком 85:83 (статистику глянути можна тут). Гра була напруженою що до фінального свистка не було ясно яка команда переможе, але остання спроба МНТУ була невдала на останній секунді гри. Сильно на хід гри вплинуло те що в залі не було опалення із-за того що конденсат утворювався ставало на майданчику слизько і багато падінь, що з кожною хвилиною ставало все більше. На жаль в грі такій не відбулося без травм, зразу два гравці Рух Молоді (Володимир Гамов та Олександр Муляр) вимушені були достроково завершити гру. Бажаємо гравцям як швидшого одужання.
В другому дивізіоні виступає друга команда з м. Біла Церква «No Name». Також наша команда розпочинала турнір в другому дивізіоні (в іншому залі гра відбувалася паралельно з грою Рух Молоді) но поступилися в овертаймі з рахунком 91:94 (статистика гри).

One thought on “4 листопада Білоцерківські аматорські баскетбольні команди розпочали свої виступи у аматорській лізі м. Київ «Ліга Героїв»

Залишити відповідь