Два гравця ІІ Відкритого Чемпіонату Білої Церкви серед аматорів у новому сезоні будуть виступати у першій лізі Чемпіонату України.

Після недовгої перерви у виступах в Чемпіонатах України відновлюють професійну баскетбольну кар’єру  Андрій Чайка та Павло Цьопич в сезоні 2017/2018 будуть виступати разом за команду першої ліги «Житомир».м. Житомир. Сезон 2016/2017 року грали у ІІ Відкритого Чемпіонату Білої Церкви серед аматорів.

Андрій Чайка є вихованцем ДЮСШ№1 (тренер Богдан Федоренко ) та Спортліцея (тренер Володимир Телегін), в сезоні 2016/2017 грав за аматорські команди у чемпіонаті Білої Церкви разом з командою СК Яструби виборов третє місце, а в аматорському чемпіонаті Києва «Ліга Героїв» став переможцем і був одним лідером у командах. Останній сезон в Чемпіонаті України провів був у суперлізі та грав за команду ІНФІЗ м. Києв.

Павло Цьопич є вихованцем ДЮСШ м. Фастів потім навчався у Спортліцеї (Біла Церква), володар Кубку України, в сезоні 2016/2017 грав за аматорські команди у чемпіонаті Білої Церкви разом за команду Загадка (м.Фастів) в складі якої виборов срібні нагороди та потрапив п’ятірку кращих гравців чемпіонату також грав у аматорські лігі м. Київ «Ліга Монстрів»

Уже Павло та Андрій встигли провести перші офіційні ігри за нову команду та допомогти команді здобути дві перемоги над командою Корестень.

 

Залишити відповідь