Відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ Богатир з велоспорту, закриття сезону велосипедних змагань

22 жовтня відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ Богатир з велоспорту які відбувалися у лісі (масив Томилівка). У змаганнях окрім ДЮСШ Богатир брали участь ДЮСШ№1 (секція спортивного орієнтування) та КОСДЮШОР”Промінь”.  Богатирь  (заслужені тренери України Володимир Петрович Зюлковський та Ольга Сергіївна Ємільянович)традиційно проводе змагання у жовтні закриває ними велосипедний сезон. Для дітей організовують змагання і після них влаштовують пікнік біля вогнища. Де діти можуть відпочити посмажити сосиски, сало, хліб та інше та весело провести час у різні розважальні ігри (побігати естафети, пограти у футбол, квача та інші) на свіжому повітрі.

Змагання підтримали постійні меценати «Богатиря»  вихованці ДЮСШ Богатир (раніше називався спортивний клуб Росава) Щипак Дмитро та Щипак (Гігілєва) Світлана (МСМК СССР) які самі знають яка підтримка постійна потрібна дітям та школі щоб виховувати велосипедистів.

Змагання відбувалися серед дівчат (категорії МТБ та спортивні велосипеди) та юнаків (2004 та 2006 р.н) на дистанціях двох дистанціях загалом участь у змаганнях взяло більше 60 спортсменів .

Фото з змагань

Результати:

Юнаки 2006 р.н.:

Індивідуальна гонка (крос) 5 км.

  1. Ткаченко Іван (Богатир);
  2. Посіда Владислав (Промінь);
  3. Кондесюк Арсен (Богатир).

Індивідуальна групова гонка 5 кіл 10 км:

  1. Ткаченко Іван (Богатир);
  2. Макаренко Назар (Богатир);
  3. Кондесюк Арсен (Богатир).

Юнаки 2004 р.н.:

Індивідуальна гонка (крос) 5 км.

  1. Андрієвський Олександр (Промінь);
  2. Гоц Ілля (Богатир);
  3. Ковтуненко Владислав (Богатир).

Індивідуальна групова гонка 7 кіл 14 км.

  1. Гоц Ілля (Богатир);
  2. Ковтуненко Владислав (Богатир);
  3. Бузінський Владислав.

Дівчата (МТБ):

Індивідуальна гонка (крос) 5 км.

  1. Гоц Софія (ДЮСШ№1);
  2. Джима Вікторія (ДЮСШ№1);
  3. Багрій Єлізавета (ДЮСШ№1).

Індивідуальна групова гонка 5 кіл 10 км.

  1. Гоц Софія (ДЮСШ№1);
  2. Джима Вікторія (ДЮСШ№1);
  3. Багрій Єлізавета (ДЮСШ№1).

Дівчата (спортивні велосипеди):

Індивідуальна гонка (крос) 5 км.

  1. Бондар Вікторія (Промінь);
  2. Однорог Дар’я .

Індивідуальна групова гонка 5 кіл 10 км.

  1. Бондар Вікторія (Промінь);
  2. Однорог Дар’я .

Захід був чудовий, діти позмагалися і одночасно відпочили та повеселилися, насолодилися чудовою природою та свіжим повітрям.

Залишити відповідь