12 жовтня визначився чемпіон Білої Церкви серед шкіл!

12 жовтня завершився чемпіонат Білої Церкви з футболу серед шкіл 2017. Чемпіонат розпочався був ще в кінці вересня, участь як завжди взяли всі школи та ліцеї міста, ігри відбувалися на стадіоні «Трудові Резерви» та стадіоні  ДЮСШ «Зміна». В фінальній грі зустрілися команди БЗШ №12 проти Першої Білоцерківської гімназії. Гра видалася цікава та результативною гра закінчилася з рахунком 4:2 на користь першої гімназії (за переможців голи забивали Стамбуляк О., Кальченко В. та Шевченко А.-2).  Перше місце у чемпіонаті Білої Церкви серед шкіл посіла команда Першої Білоцерківської гімназії, друге місце школа №12, а третє школа №17.

Більшість гравців Першої гімназії навчаються футболу у ФК Рось. Склад команди переможців: Баштовий Іван, Ткач Денис, Шевченко Андрій (9-Б), Бугаєнко Павло, Лотоцький Борис (9-В), Поліщук Дмитро (10-А), Завадський Артем, Росоха Богдан (10-Б ), Адаменко Владислав, Бортнік Юрій, Кальченко Владислав, Саміленко Костянтин, Стамбуляк Олександр (капітан команди), Степченко Владислав, Сторчоус Максим(10-В), Кулаківський Вадим (11-Б).

Вітаємо всіх призерів!

2 thoughts on “12 жовтня визначився чемпіон Білої Церкви серед шкіл!

  1. Шановні Добродії!!! Будь який футбольний турнір завершується грою за І та ІІ місце. Футбол – це командна гра, а не індивідуальний вид спорту, чи не так? І Цей фінал грали Дві команди! І гравці Обох команд забивали голи!!!!! А чому ж тоді в Новинах про цю подію вказали тільки гравців гімназії??? Так, я прихильник 12 школи, але суть не в цьому. Якщо проводити турнір, то це має бути на професійному рівні організовано. Діти дуже хвилюються за результат. І до них Ми, Дорослі, маємо ставитися з повагою! Чи може це тільки до 12 ї школи таке відношення?

    1. Доброго вечора! Ставлення у мене до всіх однакове. Але інформацію хто забивав голи я знайшов тільки першої гімназії на сторінці директора школи. Булаб інформація хто забивав голи в грі за 3 місце також написавби. Якщо ви володієте достовірною такою з радістю добавлю до новини!

Залишити відповідь