12 жовтня завершився чемпіонат Білої Церкви з футболу сезону 2017

12 жовтня відбулася заключна гра чемпіонату Білої Церкви з футболу між командами які зайняли перше та друге місце Яблунівка Перфект –  Граніт. Гра завершилася як і в першому колі з рахунком 2:1 на користь Яблунівки Перфект.  У чемпіонаті взяло участь 11 команд які зіграли турнір в два кола. Після завершення гри відбулося нагородження команд та кращих гравців чемпіонату 2017.  Кращими гравцями були визнані: кращий воротар Ігор Бондаренко (Яблунівка-Перфект), кращий захисник Олександр Масюк (Граніт), кращий півзахисник Ігор Петрик (СІТ), а кращим нападником було визнано Віталія Кацалапа (Яблунівка- Перфект) з чудовим показником 29 м’ячів забитих.  Переможцем чемпіонату стала команда Яблунівка-Перфект, друге місце посіла команда Граніт, третє місце команда СІТ. Вітаємо всіх призерів з завоюванням медалі чемпіонату Білої Церкви з футболу сезону 2017