5 жовтня Білоцерківські спортсмени взяли участь у осінньому чемпіонаті Київської області з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів різних нозологій

05 жовтня 2017 року в місті Бровари відбувся осінній чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед  спортсменів-інвалідів різних нозологій: з ураженням опорно-рухового апарату (УОРА), вадами слуху, зору та розумового і фізичного розвитку (ВРФР).

На відкритті змагань були присутні і виступили з напутнім словом начальник Київського регіонального центру «Інваспорт» Марія Віниченко, директор ДЮСШІ пан Олександр Каурайнен, а також видатні спортсмени і тренери Київщини.

У змаганнях взяли участь представники Київщини з міст Біла Церква й Таращі, з Києво-Святошинського, Броварського, Макарівського, Обухівського, Баришівського, Переяслав-Хмельницького і Яготинського районів. Всього у змаганнях брали участь майже 100 спортсменів різних нозологій і це не рахуючи тренерів та супроводжуючих представників.

Програма змагань складалася з наступних видів: забіги на 60 м, 200 м, 400 м, 800 м, стрибки у довжину з місця для окремих нозологій інвалідів і з розбігу, штовхання ядра і метання булави . До речі, за ініціативою фахівця регіонального центру «Інваспорт» Піскова Ю.Б. вперше до програми змагань було включено в якості показової дисципліни метання булави для спортсменів з УОРА.

За честь Білої Церкви виступало 14 спортсменів яких тренують тренера Віталій Головачов (спец школа)  та Володимир Чистяков (школа №19 ВРФР). Тренера видного по результатам що попрацювали гарно  та майже всі потрапили в призи

Ніколаєнко Давид 60 м 1 місце, 200 м 2 місце;

Стецюк Андрій 60 м. 2 місце, 200 м. 3 місце;

Гурська Наталя 60 м. 2 місце, 200 м. 1 місце;

Великодна Сніжана 60 м. та 200 м. 3 місце;

Блинда Юлія 60 м.1місце, 200 м. 2 місце;

Куценко Максим 60 м. та 200 м. 2 місце;

Кіблер Богдан 200 м. 1 місце, стрибки у довжину 1  місце;

Горгола Дмитро 60м. 2 місце, стрибки у довжина 2 місце;

Чоловський Богдан 60 м. 3 місце.

Тренер спортсменів Віталій Головачов.

Власенко Борис 200 м 1 місце,  стрибки у довжина 1 місце;

Дишлевий Іван 60 м. 1 місце, стрибки у довжину  1 місце.

Тренер спортсменів Володимир Чистяков.

Вітаємо спортсменів та тренерів з чудовим виступом на чемпіонаті Київської області.

Залишити відповідь