Білоцерківський клуб середньовічної піхоти «Panzer» переміг у лицарському турнірі «Стара Умань»

7 жовтня в Умані з нагоди дня міста відбувся  лицарський турнір «Стара Умань» в якому взяли участь і Білоцерківські лицарі з Клуб Середньовічної Піхоти “Panzer” (історичний середньовічний бій з 2016го року, є офіційним видом спорту). Участь в турнірі взяли  клуби ДЗХ , Ранкова зірка, Сталевий хрест, Лихолісся, Аркона, Беренгери. За Білоцерківський Клуб Середньовічної Піхоти “Panzer” виступали мужні лицарі: Антон Бростовський, Ігор Бростовський, Сергій Прокопенко, Дмитро Сич, Ярослав Сірман та Іван Пастушенко. Наші лицарі виступали в Бугурті (у номінаці турніру були бої 3*3) та номінації ”Щит- Меч”.

В номінації 3*3 (один зі різновидів боїв бугурті) наші лицарі в запеклій чесній боротьбі вибороли перемогу . А в номінацію «Щит-Меч» нажаль наш боєць Ярослав Сірман пробивши в фінал не зумів вийти у фінальній схватці зазнавши напередодні бою пошкодження та поборотися за перемогу. Бажаємо Ярославу найшвидшого одужання.

Якщо когось зацікавив такий чудовий вид спорту(колись пробував дуже гарні емоції залишилися після знакомства з історичними боями), вся інформація про клуб та умови на фото.

Вітаю з перемогою та другим місцем наших лицарів зі КСП “Panzer” та бажаємо нових перемог і поменьше травм.

 

Залишити відповідь