За які команди суперліги виступають вихованці Білоцерківського баскетболу в сезоні 2017/2018

29 вересня розпочався Чемпіонат України суперліги сезону 2017/2018 року. Як завжди вихованці школи баскетболу Білої Церкви активно беруть участь в чемпіонаті.

Павло Крутоус продовжив контракт з чемпіоном України БК Будівельник,  розпочав займатися у ДЮСШ№1 перший тренер Богдан Федоренко потім навчався в Спортліцеї .

Артем Сліпенчук як і в тому році буде виступати за БК «БІПА-Одеса», розпочинав тренування Артем також в ДЮСШ № перший тренер Денис Кайдаулов потім навчався в Спортліцеї.

Ще один гравець Олександр Тіщенко буде виступати за БК «БІПА-Одеса», який пройшов Білоцерківську школу баскетболу вихованець Переяслово- Хмельницької ДЮСШ перший тренер Алла Бикова потім відточував майстерність в м. Біла Церква навчаючись та граючи за Спортліцей.

Ще два гравця які родом з Білої Церкви будуть виступати за кордоном Артем Швець поїхав виступати в Грузію, а Максим Пустозвонов чекає на драфт у США D-лігу

Вболіваймо за наших!

Нажаль за останні роки тенденція спостерігається недуже гарна відносно виступів Білоцерківських вихованців у найсильнішій лізі України за останні роки тільки кількість виступу їх іде на спад.

Залишити відповідь