Білоцерківці виграли командний залік на чемпіонаті України з багатоденної гонки велосипедного спорту на шосе серед чоловікі.

З  27-30 вересня відбувся Відкритий осінній чемпіонат України з багатоденної гонки велосипедного спорту на шосе серед чоловікі.

Вся велоеліта України приїхала до Закарпаття взяти участь у багатоденці. За першість змагались понад 100 велосипедистів з України та сусідньої Білорусі. Всього в змаганнях брали участь 13 команд, що географічно представляють майже всю Україну: Київ, Київську область, Львів, Полтаву, Житомир, Закарпаття, Тернопіль, Вінницю, Черкаси, Миколаїв. Окремі області делегували кілька команд.
Чотири етапи багатоденки успішно пройшли у Мукачівському, Свалявському, Берегівському та інших районах Закарпаття, лише заключний п’ятий етап Чемпіонату, який був запланований  1 жовтня  у місті Мукачево, на жаль, довелося відмінити з технічних причин.  Організатор Артем Топчанюк повідомляє, що поліція не забезпечила безпеку на дорогах Мукачева.

Київську команду представляло зразу дві команди одна з них з м. Біла Церква КОСДЮШОР”Промінь”. В особистому заліку Богдан Мусієнко посів третє місце за підсумками індивідуальної гонки та трьох етапів. Артур Цветков завершив багатоденну гонку на високому 5 місці,

А в командному  заліку Нашій командні не було рівних та вибороли перемогу за нашу команду окрім Богдана Мусієнка та Артура Цветкова переможцями стали Павло Дума , Мирослав Гарновді та Микита Зубенко.

Вітаємо спортсменів та їх тренера Сергія Чмирука та інших які доклали зусиль виростити чемпіонів України.

Залишити відповідь