Білоцерківські велогонщики аматори вернулися з останньої велосотки сезону «Закрутка по-Вінницьки» з медаллю

24 вересня в м. Вінниця відбулася остання вело сотка цього сезону “Закрутка по-Вінницьки” і  як завжди аматори велоспорту Білої Церкви не могли пропустити шанс взяти участь в таких змаганнях особливо в гонці яку вони в тому році вигравали. На цей раз Білоцерківський десант був не такий значний як в тому році, але все одно значний. Участь взяли Олександра Бирюкова, Вікторія Бирюкова, Сергій Куксінов Ігор Самейлюк, Костя Поліщук які виступають за аматорську команду In Velo Veritas.  Наші аматорі з честю подолали 100 км дистанції під сильним дощем та вітром які супроводжували велогонщиків всю дорогу.

Наші спортсмени і на цей раз не залишилися без нагород. Білоцерківці хоча і не зуміли вибороти перемогу (в 2016 перемогу та друге місце посіли наші земляки), але показали гарний час в загальній кваліфікації Олександр Бирюков посів 5 місце в фінішному протоколі та виборов друге місце в категорії серед чоловіків 40+, а Сергій Куксінов фінішував зразу за Олександром і в загальній категорії посів 6 місце.

Бажаємо нашим велосипедистам аматорам гарно підготуватися до наступного сезону і далі радувати рідних та вболівальників велоспорту гарними результатами!