БІЛОЦЕРКІВСЬКА ДЮСШ№1 КЛИЧЕ ТРЕНЕРІВ

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Дитячо-юнацька спортивна школа №1» веде свою історію з 1946 року.

Наразі школа спеціалізується на шести олімпійських видах спорту: баскетбол, гімнастика спортивна (чоловіки), гімнастика спортивна (жінки), плавання, стрільба кульова, теніс настільний, фехтування та 3-х неолімпійських: таїландський бокс, спортивне орієнтування та панкратіон.
В 2017–2018 учбовому році в школі навчається близько 1000 учнів.

На базі ДЮСШ №1 функціонує 3-и спортивних класи, навчальний процес для яких організовано безпосередньо в школі.

33 досвідчених тренера-викладача докладають багато зусиль для розвитку профілюючих видів спорту, здоров’я дітей та підвищення спортивної майстерності вихованців школи (з них – 3-и Заслужених тренери України (плавання, стрільба кульова), Заслужений тренер Киргизії (фехтування), 2-а тренера вищої категорії, 8-м – першої, 1 Заслужений працівник фізичної культури та спорту).

Відсутність педагогічного статусу, що зумовлює більше навантаження, нижчу заробітну плату, менший термін щорічної відпустки, відсутність доплати за престижність професії, вихід на пенсію за наявності відповідного педагогічного стажу та інші причини привели до того, що з школи за останні 2 роки на заробітки за кордон виїхали 10 тренерів. Станом на початок вересня м-ця 2017 р. в школі наявно 8 вакансій тренерів.

На базі школи регулярно проводяться міжнародні, всеукраїнські, обласні та міські змагання – понад 60 за рік.

Безумовною перевагою ДЮСШ №1 є наявність однієї з найбільших серед українських ДЮСШ спортивної бази (загальна площа – 8806 кв.м): ігровий, спеціалізовані гімнастичний та фехтувальний зали, стрілецький тир з 3-ма вогневими рубежами, зал настільного тенісу, плавальний комплекс з 25-метровим басейном та басейном для початківців.

З дня заснування школа підготувала більше 150 майстрів спорту, 11 майстрів спорту міжнародного класу та одного заслуженого майстра спорту. Вихованці школи: Сергій Бреус, Ольга Мукомол, Денис Сизоненко, Віталій Ошаров брали участь в Олімпійських іграх.

За результатами досягнень школа щорічно стає переможницею та призером обласних та всеукраїнських оглядів-конкурсів.

Директор Юрій Анатолійович Гончаренко ДЮСШ№1 та її талановиті дітки запрошують до співпраці тренерів.

Адреса ДЮСШ 1: вулиця Героїв Небесної сотні, 46а, місто Біла Церква, контактні телефони. 5-13-35, 5-89-24

 

Залишити відповідь