Чудовий виступ Білоцерківчанки Ольги Кулинич на чемпіонаті світу в Норвегії!

З 17 по 24 вересня в Норвегії в місті Берген відбувається 84 чемпіонат світу по велоспорту на шосе. Серед юніорок нашу збірну України представляла Білоцерківчанка вихованка КОСДЮШОР”Промінь” Ольга Кулинич  (тренер Сергій Чмирук).

18 вересня відбувалася індивідуальна гонка на час на дистанції 16.1 км. Ольга Кулинич показала 25:06,14 та зайняла в підсумку високе 14 місце відставши від переможниці на 1:46,42.

22 вересня відбулася групова гонка 76.4 км (4 круга по 19,1 км) де  були гарні шанси у нашої Білоцерківчанки поборотися за медалі всю гонку наша Ольга Кулинич провела в групі лідерів але за 300 метрів до фінішу досадне падіння не дозволило їй взяти участь в фінішному спринті  щоб поборотися за подіум. В підсумку Ольга показала 13 результат  з відставанням від переможниці  на 40 секунд.  Але наша спортсменка не залишилася без нагороди з чемпіонату світу,  Ольгу Кулинич після фінішу нагородили  та надили майку  «активного гонщика» чемпіонату світу.

Нагадаємо що Ольга Кулинич в цьому сезоні вперше стала чемпіонкою Європи серед юніорок на треку та срібною призеркою, та неодноразово перемагала на різноманітних гонках на чемпіонатах України!

Вітаємо Ольгу Кулинич та тренера Сергія Чмирука і колектив КОСДЮШОР”Промінь” який злагоджено працював в цьому сезоні щоб Ольга могла здобути такі результати з чудовим вело сезоном 2017 року!