Білоцерківчанка Ірина Трушкіна допомагає здобути перші очки для Національної збірної України з волейболу на чемпіонаті Європи!

22 вересня стартував чемпіонат Європи з волейболу серед  жінок в якому бере участь і Національна збірна України. Зразу три вихованки спортивного ліцею потрапили до заявки (Ірина Трушкіна(вихованка Білоцерківської школи волейболу), Тетяна Козлова та Вікторія Дельрос). Нашій команді надана була честь провести першу гру на чемпіонаті Європи проти чемпіонок Європи збірної команди Росії яка була явним фаворитом гри (букмекери прогнозували перемогу Росії з рахунком 3:0). Наші дівчата провели гру дуже впевнено і утерли носа всім скептикам які відносять нашу збірну до аутсайдерів чемпіонату. Геть трохи нашим дівчатам невистачило в 5 партії щоб вирвати перемогу, але так вона була близьку(до речі теперішній лідер збірної Росії Наталія Гончарова раніше виступала за молодіжну і юніорську збірну України і ставала чемпіонкою Європи у складі нашої збірної ).

Гра закінчилася з рахунком 3:2 (25:18, 20:25, 25:23, 23:25, 15:13)на користь збірної Росії, а Україна сенсаційно здобула 1 бал (у волейболі за поразку 2-3 дається 1 бал а за перемогу 3: 2 два бали )

Статистика гри http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchStatistics.aspx?ID=29710

Дуже гарно показали себе в грі проти Росії і вихованки Білоцерківської школи волейболу. Ірина Трушкіна гру розпочала несильно активно в грі в нападі більше працюючи на захист(напевно така тактика на гру у тренера була гра не першим темпом),  але з третьої партії партнерки розпочали більше грати в атаці на Ірину(використовувати гру в атаці першим темпом) і сильними ударами завершувала   атаки та здобувала очки для збірної України здобувши 10 очок за гру (4 показник в збірній України). Друга вихованка Спортліцея Вікторія Дельрос ліберо нашої збірної дуже грамотно грала на прийомі та підстраховувала партнера і не раз витягувало «м’ячі мертві» та повертала його в гру.  А  Тетяна Козлова по рішенню тренера участь в грі не брала.

Бажаємо нашій збірній і далі на чемпіонаті показувати таку чудову гру і перемоги з такою грою самі прийдуть над топ суперницями!

23 вересня відбудеться гра проти Болгарії початок о 14-30

Залишити відповідь