16 вересня в м. Маріуполь відбулася фінальна гра плей-офф чемпіонату України з Американського футболу дивізіону С між місцевою командою Азовські Дельфіни проти команди з міста Біла Церква Яструби.

Фаворитом гри та дивізіона С були господарі. Наша Білоцерківська команда яка тільки вперше брала участь в чемпіонаті України уже велике досягнення брати участь в фіналі. Більш досвідчена команда з перших хвилин показала хто фаворит гри після першої четверті вигравши 12:0. Друге четверть пройшла у рівній боротьбі та завершилася з рахунком 8:8(результативну атаку завершив Олексій Зорін). Третю партію наші хлопці програли з рахунком 6:0 та після трьох періодів програвали з рахунком 26:8. Заключну четверть Яструби зуміли виграти з рахунком 2:0. Після фінального свистка на табло зафіксувало перемогу господарів Азовських Дельфінів з рахунком 26:10.

Вітаємо СК Яструби з завоюванням срібних медалі в першому зразу чемпіонаті України дивізіоні С в якому вони брали участь та бажаємо щоб далі розвивали Американський футбол та радували вболівальників своїми успіхами в м. Біла Церква

One thought on “Білоцерківська команда Яструби з Американського футболу в дебютному сезоні вибороли друге місце у чемпіонату України з Американського футболу