Білоцерківська пара з пляжного волейболу виборола друге місце на міжнародному дитячому турнірі “Кубок Ю.Г. Затворницького”

З 8-10 вересня в м. Києві відбувався міжнародний дитячий турнір “Кубок Ю.Г. Затворницького” з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат. Традиційно Білоцерківські юні волейболістки з Білої Церкви взяли участь в турнірі. Цього року за честь Білої Церкви виступала одна пара серед дівчат Ю-18 Дар’я Великоконь та Анна Шумейко (яка в цьому році стала МС з пляжного волейболу) які вперше в цьому сезоні рішили виступити разом на турнірі. Для наших дівчат на цьому турнірі незламною стіною була пара Євгенія Щемельова/Христина Франк (Христина в тому році майже увесь сезон виступала в парі з Анною Шумейко). Після перемоги в першому раунді Білоцерківчанок, в другому раунді зустрілися за парою Щемельова/Франк та поступилися з рахунком 0:2 та наші дівчата продовжили змагання по сітці “лузери”. І далі наша пара Шумейко/Великоконь до фіналу дійшли без поразок не програвши ні одної партії. Заново в фіналі наша пара зустрічалася з Щемельова/Франк і як вияснилося наші дівчата заново не зуміли підібрати до команди суперниць та програли фінал з рахунком 0:2 (15:21, 18:21).
Вітаємо наших дівчат зі срібними нагородами на міжнародному дитячому турніру “Кубок Ю.Г. Затворницького”. Також вітаю Христина Франк з перемогою в турнірі яка попередні роки виступала за Білу Церкву та Спортліцей.