БСШ №1 представляла 5-11 вересня Київську область на фіналі проекту «Олімпійське лелеченя»-«Olympic Moves»

З 5 по 11 вересня відбувся  Фінал проекту «Олімпійське лелеченя»-«Olympic Moves» який проходив у Міжнародному Дитячому Центрі «Артек». Київську область представляли переможці Київських обласних змагань команда школи з Білої Церкви БСШ №1. Змагання проходили в 4 видах програми «Презентація команд», «Олімпійська вікторина», «Комбінована естафета», «Волейбол». Наші Білоцерківці зуміли вибороти бронзові нагороди у програмі «Презентація команд», а вот в наступних несильно вдало виступили в програмі «Олімпійська вікторина» наші замкнули десятку кращих, «Комбінована естафета» 22 місце. А от у волейболі по незрозумілих причинам наша команда не брала участь. Із-за цього в загально командному заліку наша команда посіла тільки 17 загальне місце яка представляла Київську область.

Сподіваємось дітям і тренерам БСШ№1 тиждень в Артеку заповниться надовго і буде сильне бажання повернутися в наступному році заново і вибороти більше нагород.