У Білій Церкві відбувся Чемпіонат Київської області з шахів серед юнаків та дівчат.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ З ШАХІВ

З 8 по 10 вересня 2017 року в шахово-шашковому клубі ДЮСШ “Юність” в Білій Церкві відбулися змагання з шахів Чемпіонату Київської області серед юнаків та дівчат 1998-1999, 2000-2001, 2002-2003, 2004 -2005, 2006 років народження та молодших.

В змаганнях взяли участь 75 кращих шахістів Київщини з міст Бориспіль, Ірпінь, Березань, Біла Церква та Переяслав-Хмельницького і Рокитнянського районів.

Головний суддя змагань – Шушкевич.

Результати особистої першості (окремо по категоріям )

Дівчата до 12 років (2006 р.н. та молодше)
1 Заєць Дарина Біла Церква Шушкевич В.В.
2 Самусєва Христина Переяслав-Хмельницький Грезко В.В.
3 Пєлих Даря Біла Церква Кириченко В.М.

Дівчата до 14 років (2004 -2005 р.н.)
1 Севериненко Ліна Біла Церква Шушкевич В.В.
2 Романюк Софія Біла Церква Осіпов І.О.
3 Добронравіна Наталія Біла Церква Осіпов І.О.

Дівчата до 16років (2002-2003 р.н.)
1 Кириченко Світлана Біла Церква Кириченко В.М.
2 Бойко Юлія Біла Церква Осіпов І.О.
3 Ліченко Олена Біла Церква Осіпов І.О.

Дівчата до 18 років (2000-2001 р.н.)
1 Бірюкова Яна Бориспіль Приймак Г.Г.
2 Хілініч Марія Біла Церква Зубов В.С.
3 Коломієць Анастасія Біла Церква Зубов В.С.

Дівчата до 20 років (1998-1999 р.н.)

1 Дубенська Єлизавета Біла Церква Шушкевич В.В.
2 Яресько Єлизавета Біла Церква Шушкевич В.В.
3 Сухобрус Анастасія Біла Церква Шушкевич В.В.

Юнаки до 12 років (2006 р.н. та молодше)
1 Трофимчик Андрій Бориспіль Приймак Г.Г.
2 Дзюба Максим Біла Церква Зубов В.С.
3 Шеляга Максим Переяслав-Хмельницький Грезко В.В.

Юнаки до 14 років (2004 -2005 р.н.)
1 Штика Олексій Біла Церква Зубов В.С.
2 Талалай Михайло Біла Церква Зубов В.С.
3 Романюк Олег Біла Церква Осіпов І.О.

Юнаки до 16 років (2002-2003 р.н.)
1 Маліцький Євген Біла Церква Осіпов І.О.
2 Ковальов Іван Ірпінь Нечитайло А.Ф.
3 Касьяненко Нікіта Біла Церква Кириченко В.М.

Юнаки до 18 років (2000-2001 р.н.)
1 Савустьяненко Владислав Біла Церква Шушкевич В.В.
2 Бєлокур Василь Біла Церква Осіпов І.О.
3 Плетінь Петро Біла Церква Осіпов І.О.

Юнаки до 20 років (1998-1999 р.н.)
1 Хоменко Артем Біла Церква Осіпов І.О.
2 Олех Данііл Біла Церква Шушкевич В.В.
3 Філончук Богдан Біла Церква Осіпов І.О.

Всі переможці та призери були нагородженні дипломами, медалями управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.

Залишити відповідь