Національна збірна України виходе в 1/8 фіналу чемпіонату Європи з баскетболу в складі якої виступає Білоцерківець Максим Пустозвонов.

6 вересня Національна збірна України проводила свою останню гру на чемпіонаті Європи – 2017. Для нашої команди над важлива була ця гра, посідаючи останнє місце в групі після 4 турів (1 перемога та 3 поразки в активі) потрібно тільки вигравати в господарів чемпіонату  у збірної Ізраїль. Гра розпочалася  несильно вдало у нашої команди господарі повели в рахунку 5-0  но наші хлопці не давали суперникам сильно відірватися в перед і перед кінцем першої четверті вишли в перед і більше не давали господарям догнати себе в рахунку, а 2 та 3 четверті наша команда провела взагалі майже ідеально майже не роблячи помилок. Під час гри різниця в рахунку досягала майже 40 очків і наші гравці після того розслабились уже в 4 четверті і дала змогу господарям виграти одну четверть у нашої збірної.

Максим Пустозвонов в останній грі відзначився 2 очками, 3 підбора, 2 результативних передач та один блокшот.

А після групового етапу у Максима Пустозвонова така статистика: проводе на майданчику 23,1 хвилини, 4,6 очка, 3,6 підбора.

У 1/8 фіналу ЄвроБаскета-2017 збірна України, яка посіла 4 місце у своїй підгрупі, вже у Стамбулі гратиме проти Словенії, з якою підопічні Мурзіна перетиналися у минулорічній кваліфікації. Відзначимо, що словенці виграли групу «А» не зазнавши жодної поразки.

Залишити відповідь