2 вересня у місті Біла Церква відбулися VI міжнародні змагання з легкоатлетичного кросу на призи Білоцерківської МФ «Крос 2017»

02 вересня у місті Біла Церква відбулися VI міжнародні змагання з легкоатлетичного кросу на призи Білоцерківської МФ «Крос 2017».

До змагань долучилося 380 учасників з усієї України, а також з Білорусі та Молдови, від 10 до 77 років. Крос проводився у дендропарку «Олександрія» за такими дистанціями: жінки 6100 м, чоловіки – 10200 м, юнаки ст. – 3000 м, юнаки мол. – 2000 м, дівчата ст. – 2000 м, дівчата мол. – 1000 м..

Нагородження проходило за різними віковими категоріями та дистанціями:

– Дівчата 2003-2005 р.н. (1000м) 1 місце – Марія Краськова; 2 місце – Юлія Улянцева; 3 місце – Русана Гайдук.

– Дівчата 2000-2002 р.н. (2000м) 1 місце – Катерина Онісімова; 2 місце – Анна Софійченко; 3 місце – Іванна Руденко.

– Юнаки 2003-2005 р.н. (2000м) 1 місце – Назар Негрій; 2 місце – Артем Негрій; 3 місце – Дмитро Панков.

– Юнаки 2000-2002 р.н. (3000м) 1 місце – Андрій Краковецький; 2 місце – Олексій Лісняк; 3 місце – Юрій Лазаренко.

– Жінки І категорії 18-34 років (6100м) 1 місце – Вікторія Погорельська; 2 місце – Юлія Шматенко; 3 місце – Анна Міщенко.

– Жінки ІІ категорії 35-39 років (6100м) 1 місце – Віра Овчарук; 2 місце – Тетяна Вілісова; 3 місце – Олена Бурковська.

– Жінки ІІІ категорії 40-44 років (6100м) 1 місце – Світлана Станко; 2 місце – Людмила Шелест; 3 місце – Тетяна Кузіна.

– Жінки IV категорії 45-49 років (6100м) 1 місце – Тетяна Беловол; 2 місце – Наталія Якимович; 3 місце – Олена Капара.

– Жінки V категорії 50-54 років (6100м) 1 місце – Людмила Пушкіна; 2 місце – Наталія Туришева; 3 місце – Валентина Неподобна.

– Жінка VI категорії 55-59 років (6100м) 1 місце – Леніна Оленєва; 2 місце – Олена Бабенко; 3 місце – Олена Веремейчук.

– Жінки VII категорії 60-64 років (6100м) 1 місце – Тетяна Любченко; 2 місце – Ніна Митрофанова.

– Жінки VIII категорії 65-69 років (6100м) 1 місце – Валентина Литвин; 2 місце – Марія Зубок; 3 місце – Віра Панаріна.

– Жінки IX категорії 70 років і більше (6100м) 1 місце – Антоніна Тишко; 2 місце – Катерина Шведова; 3 місце – Зіна Ланова.

– Жінки робітники фабрики (6100м) 1 місце – Наталія Саліванова; 2 місце – Тетяна Палінкаш; 3 місце – Олена Веремейчук.

– Чоловіки без категорії (10 200м) 1 місце – Віталій Мукієнко; 2 місце – Андрій Ліпейко; 3 місце – Андрій Лунін.

– Чоловіки І категорії (10 200м) 1 місце – Роман Романенко; 2 місце – Микола Нижник; 3 місце – Дмитро Лашин.

– Чоловіки ІІ категорії 35-39 років (10 200м) 1 місце – Сергій Оксенюк; 2 місце – Сергій Фіськович; 3 місце – Сергій Біленький.

– Чоловіки ІІІ категорії 40-44 років (10 200м) 1 місце – Михайло Іверук; 2 місце – Євгеній Божко; 3 місце – Олександр Головницький.

– Чоловіки IV категорії 45-49 років (10 200м) 1 місце – Руслан Красовський; 2 місце – Віталій Беловол; 3 місце – Павло Шутенко.

– Чоловіки V категорії 50-54 років (10 200м) 1 місце – Віктор Роговой; 2 місце – Олег Андрусенко; 3 місце – Олег Дімітрієв.

– Чоловіки VI категорії 55-59 років (10 200м) 1 місце – Петро Михальчук; 2 місце – Роман Павлів; 3 місце – Сергій Тимошенко.

– Чоловіки VII категорії 60-64 років (10 200м) 1 місце – Євген Іванов; 2 місце – Василь Карпович; 3 місце – Володимир Одійчук.

– Чоловіки VIII категорії 65-69 років (10 200м) 1 місце – Сергій Кудрявцев; 2 місце – Віктор Сигуля; 3 місце – Дмитро Мешевський.

– Чоловіки IX категорії 70 років і більше (10 200м) 1 місце – Микола Плюйко; 2 місце – Микола Праслов; 3 місце – Василь Кричун.

– Чоловіки робітники БМФ (10 200м) 1 місце – Олександр Самарський; 2 місце – Віталій Мукієнко; 3 місце – Ігор Кутовий.

Учасників нагороджували дипломами, медалями та призами від Білоцерківської меблевої фабрики.

Змагання відбулись за підтримки Білоцерківського міського голови Геннадія Дикого, віце-президента «Спортивного клубу «Арсенал-Біла Церква» Юрія Горобця.

джерело bc-rada.gov.ua

Залишити відповідь