Футбольний клуб “Арсенал-Київщина” продовжує своє існування, тільки в Білій Церкві тепер професійного футбольного клубу немає!!!

Білоцерківський “Арсенал-Київщина” вирішив змінити місце прописки, щоб зберегти на плаву клуб.
Нагадаємо, що клуб переживає важкі часи, в поточному сезоні вже на одну гру не виїхав і дві попросив перенести. На матч дев’ятого туру проти “Буковини” команда прибула, однак лише в кількості одинадцяти футболістів.
“Дивом зібралися, дивом приїхали. Плюс у нас один гравець отримав травму, в результаті догравали вдесятьох”, – повідомив після матчу з “Буковиною” (0:4) наставник білоцерківського клубу Олександр Акімов.
“Рятуємо клуб. Наступну гру будемо грати на новому стадіоні. У Київській області, але не в Білій Церкві. Будемо з мером будувати нову команду. У нас плани дуже великі, амбітні. Хочемо побудувати Академію з тренувальними полями. Щоб це була гордість не тільки київського регіону, але і всієї футбольної України”, – повідомив наставник.
Імовірно новим будинком команди стане Обухів.
У поточному сезоні “Арсенал-Київщина” поки провів лише чотири матчі і замикає турнірну таблицю в групі А. “Каноніри” залишаються єдиним професійним клубом України, хто в поточному сезоні не забивав і не набирав очок.

Джерело ua-football.com

Залишити відповідь