З 24 по 27 серпня відбувся командний чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе,

На автошляхах Богуславського, Таращанського районів ФВС Київщини та ФВС України проклали дистанції командного чемпіонату України з велосипедного спорту на шосе, подібні до дистанцій чемпіонату світу в Норвегії.
На них в період з 24 по 27 серпня чоловіки, жінки, юніори, юніорки змагались за олімпійською програмою велоспорту на шосе. В індивідуальних гонках на час збірна команда Київщини (чоловіки, юніори, юніорки) вибороли бронзові нагороди. Команду юніорок представляли дівчата з КЗ КОР СДЮСШОР «Промінь» з велосипедного спорту.
В групових гонках золоту розсип вибороли серед юніорок дівчата Шевченко Софія, Фарщук Сніжана, Линник Яна, Кирилова Софія, Гайдамачук Даша. Серед юніорів особисто переміг Шевченко Олександр, який пройшов відбір на участь в чемпіонаті світу.
В неділю ЗМС Дюдя Володимир в груповій гонці не залишив шансу чоловікам і переміг за перевагою, успішно асистував йому Мусієнко Богдан, який виборов бронзову нагороду. Крім них Артем Теслер, Олексій Касьянов, Роман Дешко, Владислав Дудник вибороли золоті нагороди.
Здобуток збірної команди Київщини:
– 13 золотих медалей,
– 3 срібні медалі,
– 26 бронзових медалей.
Здобуток рейтингових очок – 3198 рейт. очок.
Тепер слово за ФВСУ та Мінмолодьспорту України, які повинні знайти кошти для участі в чемпіонаті світу в Норвегії спортсменів Київщини:
– чоловіки Еліта: Володимир Дюдя,
– чоловіки U-23: Марк Падун, Мусієнко Богдан, Зубенко Микита,
– юніори: Олександр Шевченко,
– юніорки: Ольга Кулинич.
* *
*
Цими ж днями в Італії відбувся чемпіонат світу на треку серед юніорів. Ольга Кулинич зайняла 12-ті місця в омнімумі та груповій гонці.
На її функціональний стан вплинули довгі переїзди на автомобілях по Європі (Україна – Данія – Україна та Україна – Італія) за короткий період часу між чемпіонатом Європи на шосе (Данія) та чемпіонатом світу на треку (Італія).

Залишити відповідь