Чмирук Дмитро Архипович від сьогодні «Почесний громадянин міста Біла Церква»

Під час сесії 31 серпня депутати Білоцерківської міської ради шляхом голосуванням розглянули питання «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Біла Церква» Чмируку Дмитру Архиповичу. Шляхом таємного голосуванням депутати присвоїли Дмитру Архиповичу Почесний громадянин Білої Церкви.

Чмирук Дмитро Архипович майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з велоспорту, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, голова Федерації велоспорту Київської області.

Зараз директор Київської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Промінь» з велосипедного спорту та тренер цієї же школи.

Дмитро Архипович за не один десяток років роботи виховав багато велосипедистів які неодноразово приймали участь в олімпійських іграх (за незалежність України майже в кожній Олімпіаді брали участь його вихованці або КОСДЮШОР”Промінь”), ставали чемпіонами Європи та Світу різних вікових категорій (в цьому році Ольга Кулінич стала чемпіонкою Європи серед юніорів на треку) чемпіонами України (кожний рік неодноразово вихованці стають чемпіонами в різних вікових категоріях).

Також зібрав під своїм керівництвом в КОСДЮШОР”Промінь” команду професіоналів які роблять для того щоб школу Проміня знали не тільки в Україні та в усьому світі та місто Біла Церква

Для довідки

Чмирук Дмитро Архипович:

директор спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Промінь» з велосипедного спорту з 1993 року, тренер-викладач за сумісництвом з 1969 року,

голова ГО «Федерація велосипедного спорту Київщини» з 1983 року, майстер спорту СРСР 1965 року,

заслужений тренер України 1989 року,заслужений працівник фізичної культури і спорту України 2001 року,

почесний працівник фізичної культури і спорту України 2007 року.

За всі роки в велошколі підготовлено:

– учасників Олімпійських Ігор 1996,2000, 2004, 2008, 2016 В 2000 на ОІ (Сідней) – 4 срібні медалі,чемпіонів світу -11, призерів 11,чемпіонів Європи – 12, призерів 12, володарів Кубку світу – 26, призерів – 18;

– понад 60 переможців міжнародних змагань, на честь яких піднімався Прапор України та виконувався Гімн У країни,майстрів спорту України – понад 200 спортсменів;

– майстрів спорту міжнародного класу – 83 спортсмени, заслужених майстрів спорту України – 7 спортсменів: із них 6 входять до Золотого фонду м. Біла Церква; заслужених тренерів України – 13. Із них до Золотого фонду м. Біла Церква входять 7 тренерів, в 1976 році учні школи вперше завоювали медалі на чемпіонатах України СРСР; з 1982 року розпочали завойовувати медалі на чемпіонатах Європи, Світу, Кубках Світу, Олімпійських Іграх.

З того часу щорічно учні школи успішно презентують м. Біла Церква, Київщину, Україну на чемпіонатах Європи, Світу, Кубках Світу та раз у 4 роки на Олімпійських Іграх.

Частково використана інформація сайту bc-rada.gov.ua

Залишити відповідь