Календар Чемпіонату Київської області з футболу серед дитячо – юнацьких команд 2005-2006 та 2007-2008 року народження

К А Л Е Н Д А Р Чемпіонату Київської області з футболу серед дитячо – юнацьких команд 2005-2006 та 2007-2008 року народження
Регіон «ПІВДЕНЬ»
Перше коло
Учасники:
1. «Арсенал» (Біла Церква)
2. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н)
3. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка)
4. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка)
5. «Динамо» (Фастів)
6. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква)
7. «Зміна -2» (Біла Церква)
8. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище)
9. «Каменяр» (Біла Церква) – 05 2005-2006
10. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Васильківський р-н)
11. ДЮСШ (Володарка) – 05 2005-2006
12. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 2007-2008
Початок ігор: базовий час – 11:00 та 13:00, базовий день – субота
І тур.
1. «Арсенал» (Біла Церква) – «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 09.09.2017
2. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) – ДЮСШ (Володарка) – 05 09.09.2017
3. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 09.09.2017
4. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – «Каменяр» (Біла Церква) – 05 09.09.2017
5. «Динамо» (Фастів) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 09.09.2017
6. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) – «Зміна -2» (Біла Церква) 09.09.2017
ІІ тур
7. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 – «Зміна -2» (Біла Церква) 16.09.2017
8. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) 16.09.2017
9. «Каменяр» (Біла Церква) – 05 – «Динамо» (Фастів) 16.09.2017
10. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 16.09.2017
11. ДЮСШ (Володарка) – 05 – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 16.09.2017
12. «Арсенал» (Біла Церква) – «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) 16.09.2017
ІІІ тур
13. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) – «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 23.09.2017
14. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «Арсенал» (Біла Церква) 23.09.2017
15. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – ДЮСШ (Володарка) – 05 23.09.2017
16. «Динамо» (Фастів) – «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 23.09.2017
17. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) – «Каменяр» (Біла Церква) – 05 23.09.2017
18. «Зміна -2» (Біла Церква) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 23.09.2017
IV тур
19. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 30.09.2017
20. «Каменяр» (Біла Церква) – 05 – «Зміна -2» (Біла Церква) 30.09.2017
21. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) 30.09.2017
22. ДЮСШ (Володарка) – 05 – «Динамо» (Фастів) 30.09.2017
23. «Арсенал» (Біла Церква) – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 30.09.2017
24. «Освіта – Арсенал» (БЦ р-н) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 30.09.2017
V тур
25. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 07.10.2017
26. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) 07.10.2017
27. «Динамо» (Фастів) – «Арсенал» (Біла Церква) 07.10.2017
28. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) – ДЮСШ (Володарка) – 05 07.10.2017
29. «Зміна -2» (Біла Церква) – «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 07.10.2017
30. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «Каменяр» (Біла Церква) – 05 07.10.2017
VІ тур
31. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 – «Каменяр» (Біла Церква) – 05 14.10.2017
32. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 14.10.2017
33. ДЮСШ (Володарка) – 05 – «Зміна -2» (Біла Церква) 14.10.2017
34. «Арсенал» (Біла Церква) – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) 14.10.2017
35. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) – «Динамо» (Фастів) 14.10.2017
36. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 14.10.2017
VІІ тур
37. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 21.10.2017
38. «Динамо» (Фастів) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 21.10.2017
39. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) – «Освіта – Арсенал» (БЦ р-н) 21.10.2017
40. «Зміна -2» (Біла Церква) – «Арсенал» (Біла Церква) 21.10.2017
41. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – ДЮСШ (Володарка) – 05 21.10.2017
42. «Каменяр» (Біла Церква) – 05 – «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 21.10.2017
VІІІ тур
43. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 – «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 28.10.2017
44. ДЮСШ (Володарка) – 05 – «Каменяр» (Біла Церква) – 05 28.10.2017
45. «Арсенал» (Біла Церква) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 28.10.2017
46. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) – «Зміна -2» (Біла Церква) 28.10.2017
47. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) 28.10.2017
48. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – «Динамо» (Фастів) 28.10.2017
IX тур
49. «Динамо» (Фастів) – «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 04.11.2017
50. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 04.11.2017
51. «Зміна -2» (Біла Церква) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 04.11.2017
52. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) 04.11.2017
53. «Каменяр» (Біла Церква) – 05 – «Арсенал» (Біла Церква) 04.11.2017
54. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – ДЮСШ (Володарка) – 05 04.11.2017
X тур
55. «Арсенал» (Біла Церква) – «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 11.11.2017
56. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) – «Каменяр» (Біла Церква) – 05 11.11.2017
57. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 11.11.2017
58. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – «Зміна -2» (Біла Церква) 11.11.2017
59. «Динамо» (Фастів) – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) 11.11.2017
XI тур
60. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) – «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 18.11.2017
61. «Зміна -2» (Біла Церква) – «Динамо» (Фастів) 18.11.2017
62. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) -«КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 18.11.2017
63. «Каменяр» (Біла Церква) – 05 – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 18.11.2017
64. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) 18.11.2017
65. ДЮСШ (Володарка) – 05 – «Арсенал» (Біла Церква) 18.11.2017

One thought on “Календар Чемпіонату Київської області з футболу серед дитячо – юнацьких команд 2005-2006 та 2007-2008 року народження

Залишити відповідь