Календарь Чемпіонату Київської області з футболу серед дитячо – юнацьких команд 2005-2006 та 2007-2008 року народження

К А Л Е Н Д А Р Чемпіонату Київської області з футболу серед дитячо – юнацьких команд 2005-2006 та 2007-2008 року народження
Регіон «СХІД» (Південь глянути тут)
Перше коло
Учасники:
1. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква)
2. «Рось – Гайок» (Біла Церква)
3. ДЮСШ (Миронівка)
4. «Зміна» (Біла Церква)
5. «Зміна -3» (Біла Церква)
6. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав)
7. ДЮСШ (Кагарлик)
8. «Форвард» (Васильків)
9. ДЮСШ (Обухів) – 05 2005-2006
10. ДЮСШ (Рокитне) – 05 2005-2006
11. ДЮСШ (Ржищів) – 05 2005-2006
12. ДЮСШ (Тетїв) – 07 2007-2008
Початок ігор: базовий час – 11:00 та 13:00, базовий день – субота
І тур.
1. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – ДЮСШ (Ржищів) – 05 09.09.2017
2. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – ДЮСШ (Тетїв) – 07 09.09.2017
3. ДЮСШ (Рокитне) – 05 – ДЮСШ (Обухів) – 05 09.09.2017
4. ДЮСШ (Миронівка) – «Форвард» (Васильків) 09.09.2017
5. «Зміна» (Біла Церква) – ДЮСШ (Кагарлик) 09.09.2017
6. «Зміна -3» (Біла Церква) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 09.09.2017
ІІ тур
7. ДЮСШ (Ржищів) – 05 – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 16.09.2017
8. ДЮСШ (Кагарлик) – «Зміна -3» (Біла Церква) 16.09.2017
9. «Форвард» (Васильків) – «Зміна» (Біла Церква) 16.09.2017
10. ДЮСШ (Обухів) – 05 – ДЮСШ (Миронівка) 16.09.2017
11. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 16.09.2017
2005- 2006
р.н.
2007-2008
р.н.
ІІІ тур
12. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – ДЮСШ (Ржищів) – 05 23.09.2017
13. ДЮСШ (Рокитне) – 05 – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 23.09.2017
14. ДЮСШ (Миронівка) – ДЮСШ (Тетїв) – 07 23.09.2017
15. «Зміна» (Біла Церква) – ДЮСШ (Обухів) – 05 23.09.2017
16. «Зміна -3» (Біла Церква) – «Форвард» (Васильків) 23.09.2017
17. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – ДЮСШ (Кагарлик) 23.09.2017
IV тур
18. ДЮСШ (Ржищів) – 05 – ДЮСШ (Кагарлик) 30.09.2017
19. «Форвард» (Васильків) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 30.09.2017
20. ДЮСШ (Обухів) – 05 – «Зміна -3» (Біла Церква) 30.09.2017
21. ДЮСШ (Тетїв) – 07 – «Зміна» (Біла Церква) 30.09.2017
22. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – ДЮСШ (Миронівка) 30.09.2017
23. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – ДЮСШ (Рокитне) – 05 30.09.2017
V тур
24. ДЮСШ (Рокитне) – 05 – ДЮСШ (Ржищів) – 05 07.10.2017
25. ДЮСШ (Миронівка) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 07.10.2017
26. «Зміна» (Біла Церква) – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 07.10.2017
27. «Зміна -3» (Біла Церква) – ДЮСШ (Тетїв) – 07 07.10.2017
28. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – ДЮСШ (Обухів) – 05 07.10.2017
29. ДЮСШ (Кагарлик) – «Форвард» (Васильків) 07.10.2017
VІ тур
30. ДЮСШ (Ржищів) – 05 – «Форвард» (Васильків) 14.10.2017
31. ДЮСШ (Обухів) – 05 – ДЮСШ (Кагарлик) 14.10.2017
32. ДЮСШ (Тетїв) – 07 – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 14.10.2017
33. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – «Зміна -3» (Біла Церква) 14.10.2017
34. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – «Зміна» (Біла Церква) 14.10.2017
35. ДЮСШ (Рокитне) – 05 – ДЮСШ (Миронівка) 14.10.2017
VІІ тур
36. ДЮСШ (Миронівка) – ДЮСШ (Ржищів) – 05 21.10.2017
37. «Зміна» (Біла Церква) – ДЮСШ (Рокитне) – 05 21.10.2017
38. «Зміна -3» (Біла Церква) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 21.10.2017
39. Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 21.10.2017
40. ДЮСШ (Кагарлик) – ДЮСШ (Тетїв) – 07 21.10.2017
41. «Форвард» (Васильків) – ДЮСШ (Обухів) – 05 21.10.2017
VІІІ тур
42. ДЮСШ (Ржищів) – 05 – ДЮСШ (Обухів) – 05 28.10.2017
43. ДЮСШ (Тетїв) – 07 – «Форвард» (Васильків) 28.10.2017
44. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – ДЮСШ (Кагарлик) 28.10.2017
45. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 28.10.2017
46. ДЮСШ (Рокитне) – 05 – «Зміна -3» (Біла Церква) 28.10.2017
47. ДЮСШ (Миронівка) – «Зміна» (Біла Церква) 28.10.2017
IX тур
48. «Зміна» (Біла Церква) – ДЮСШ (Ржищів) – 05 04.11.2017
49. «Зміна -3» (Біла Церква) – ДЮСШ (Миронівка) 04.11.2017
50. Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – ДЮСШ (Рокитне) – 05 04.11.2017
51. ДЮСШ (Кагарлик) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 04.11.2017
52. «Форвард» (Васильків) – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 04.11.2017
X тур
53. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – ДЮСШ (Обухів) – 05 11.11.2017
54. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – «Форвард» (Васильків) 11.11.2017
55. ДЮСШ (Рокитне) – 05 – ДЮСШ (Кагарлик) 11.11.2017
56. ДЮСШ (Миронівка) – Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 11.11.2017
57. «Зміна» (Біла Церква) – «Зміна -3» (Біла Церква) 11.11.2017
XI тур
58. «Зміна -3» (Біла Церква) – ДЮСШ (Ржищів) – 05 18.11.2017
59. Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – «Зміна» (Біла Церква) 18.11.2017
60. ДЮСШ (Кагарлик) – ДЮСШ (Миронівка) 18.11.2017
61. «Форвард» (Васильків) – ДЮСШ (Рокитне) – 05 18.11.2017
62. ДЮСШ (Обухів) – 05 – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 18.11.2017
63. ДЮСШ (Тетїв) – 07 – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 18.11.2017
Комітет дитячо – юнацького футболу КОФФ

Залишити відповідь