Білоцерківчанка сенсаційно виборола срібні нагороди Кубку України з пляжного волейболу та стала наймолодшим майстром спорту України

З 22-25 серпня в м. Затока Одеської обл. відбувся Кубок України з пляжного волейболу серед жінок та чоловіків. На змаганнях м. Біла Церква представляла серед жінок Анна Шумейко з напарницею з Києва Ольгою Чередніченко, а серед чоловіків Віктор Азаров/ Костянтин Нестеренко.
Анна Шумейко разом з напарницею стали справжнім відкриттям нинішнього Кубка України. Вони дуже юні АнніШумейко тільки шістнадцять років, а її напарниці Ользі Чередніченко – вісімнадцять. В пару стали тільки місяць тому, провели на дорослому рівні тільки другий турнір і одразу такий тріумф. Доречі, Анна Шумейко минулого року тут в Затоці стала наймолодшою переможницею національного етапу з пляжного волейболу, вигравши змагання із Анастасією Лисенко. Тепер завдяки вдалим виступам з Ольгою Чередніченко стала наймолодшим “майстром спорту”, адже учасники фіналу отримують окрім медалей і призових також це звання. У півфіналі Шумейко/Чередніченко здолали лідерів посіву киянок Луніну/Безпалько – 2:1 (18:21, 21:14, 15:9). Засмучені таким результатом Луніна/Безпалько практично без боротьби віддали і матч за бронзу Чекмарьовій та Литвиненко – 0:2 (21:23, 10:21)
Вітаємо Анну та її тренера по пляжному волейболу Олега Шумейка зі срібними нагородами та виконання нормативу МС!!
Наша пара чоловіків на жаль не зуміли пробитися в основну стадію змагань програвши парі з Молдови.