29 серпня відбулися змагання на ново збудованому баскетбольному майданчику БСШ №1

29 серпня відбулися змагання з вуличного баскетболу 2х2 з нагоди відкриття вуличного баскетбольного майданчика у БСШ№1. Вперше за останні 5-10 років в м. Біла Церква коштом місцевого бюджету та підтримки міського голови Геннадія Дикого та депутатів Білоцерківської міської ради й відділу освіти за ініціативи депутата Білоцерківської міської ради й Президента Київської обласної федерації баскетболу Дмитра Поліщука з’явився новий баскетбольний вуличний майданчик на якому зможуть грати всі охочі.
Сподіваємося що в місті з’явиться тенденція з будівництва баскетбольних майданчиків і щоб кожний мешканець який бажає грати в баскетбол мав можливість в своєму районі виходити коли йому зручно і проводити вільний час на баскетбольному майданчику вдосконалюючи своє майстерство і просто проводити вільний час на чудових баскетбольних майданчиках міста.
В турнірі взяло участь 7 команд попри прохолодну погоду. Погода все-таки не підвила і саме головне не було опадів. Ігри відбувалися часто в запеклій боротьбі, а коли настала стадія плей-оф то страсті кипіли й поступатися ніхто не хотів.
Результати:
3 місце Хулігани;
2 місце Street Foxes
1. місце Живчики.
Всі призери були нагородженні медалями та призами від депутата Білоцерківської міської ради й Президента Київської обласної федерації баскетболу Дмитра Поліщука та благодійного фонду «Рух Молоді».
Білоцерківська федерація баскетболу висловлює вдячність всім хто доклали зусиль, щоб в місті з’явився баскетбольний майданчик, а особливо Дмитру Поліщуку який з власного досвіду знає щоб вирости в гравця професійної ліги потрібно щоб була можливість не тільки займатися під час тренувань в залі, а ще виходити на вуличний майданчик і вдосконалювати своє майстерство.

Залишити відповідь