Білоцерківські ветерани баскетболу Костянтин Тарасенко та Володимир Гамов виграли турніри на вихідних!

Чемпіони України серед ветеранів 40+   у Костянтина Тарасенка та Володимира Гамова видалися вдалі вихідні на турнірах в Одесі та Києві відповідно.

Володимир  Гамов в складі команди Shtopke на вихідних грав в фіналі аматорського турніру Golden League Summer Cup-2017 та допоміг команді в напруженій боротьбі перемогти в фіналі команду  Суровый Фил з рахунком 68-65. Білоцерківець був лідером команди(Гамов (26 очків+ 8 подборов) та вніс вклад в перемогу команди та завоюванням золотих медалі.

А Костянтин Тарасенко  взяв участь в турнірі який проходив у м. Одеса з 17-го по 20-те серпня баскетбольний турнір Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту, присвячених пам’яті Михайла Макаровича Баки. Тарасенко виступав на цьому турнірі за збірну команду Києва 45+. Костянтин як завжди провів турнір на високому рівні та допоміг збірній Києва вибороти перемогу в турнірі. Нагадаємо що Костянтин в сезоні 2016/2017 року став разом з Гамовим Чемпіоном Білої Церкви та віце-чемпіоном Ліги Героїв та отримав нагороду кращого центрового чемпіонату Білої Церкви.

Залишити відповідь