Домашня гра ФК «Арсенал- Київщина» перенесена із-за фінансових проблем Білоцерківців!

Команда ФК « Арсенал – Київщина» на передодні гри шостого туру чемпіонату України другої ліги яка повинна була відбутися 13 серпня направила лист у ПФЛ з просьбою про перенесення гри на пізніший термін.

За словами прес-служби ФК « Арсенал- Київщина»: В даний момент в клуба немає фінансових можливості брати участь у чемпіонаті і клуб на грані виживання і керівництво клуба шукає можливості щоб команда продовжила існування та виступати далі в професійній лігі чемпіонату України. І звертається до всіх хто небайдужий спорт і особливо футбол про допомогу і готові розглянути всі пропозиції від партнерів щоб в м. Біла Церква була професійна команда.

Нагадаємо що в сезоні 2015/2016 команда з баскетболу що виступала в вищій лігі чемпіонату України також із-за фінансової скрути не зуміла дограти чемпіонат і уже на наступний сезон 2016/2017 не вийшла на старт і в місті зникла професійна команда. Заодно у дітей пропав стимул тренуватися та набирати досвіду на тренуванню з більш досвідченими гравцями і перспективи менші стали заграти на професійному рівні та можливість захищати честь Білої Церкви на баскетбольних аренах України як зараз роблять  Максим Пустозвонов, Павло Крутоус, Артем Швець та інші вихованці Білоцерківського баскетболу.

Залишити відповідь