Білоцерківець в парі з одеситкою вибороли 2 місце на турнірі з пляжного волейболу Kryvyi Rih Teremok open.

04-05 серпня відбувся фінал «Kryvyi Rih Teremok open» серед міксів, що проходив у рамках чемпіонату України з волейболу пляжного серед аматорів 2017 року. Біла Церква / Одеса, ось так дві пари заявилися на фінал. Пара Азаров Віктор/ Боярська Марія показали хорошу гру, цікаві моменти, набрані очки з подач, робили все щоб продовжувати ігри в фіналі, але вітаємо з 7 місцем. Пара вирішила довго не засмучуватися та йти активно підтримувати ще одну пару Нестеренко Костянтин / Касьяненко Марія. Розпочавши першу гру, першу партію програвавши 1:6, зібравшись, впевнено перемагали пари одним за одним та дійшли до фіналу. Від матчу глядачі та вболівальники були задоволені, зовсім трішки, 20:22, та 19:21 на власних помилках, пара зайняла друге місце. Вітаємо пару Нестеренко Костянтин/ Касьяненко Марія з II-им місцем, бажаємо наступних перемог, вони в свою чергу вдячні вболівальникам з різних міст України за підтримку, особливо парі Азаров Віктор/ Боярська Марія.

На передодні Білоцерківська пара чоловіків  та також пара дівчат на турнірі Kryvyi Rih Teremok open серед чоловіків та жінок посіли були треті місця після чого рішили виступати на цьому турнірі в міксах.

One thought on “Білоцерківець в парі з одеситкою вибороли 2 місце на турнірі з пляжного волейболу Kryvyi Rih Teremok open.

Залишити відповідь