21-23 липня відбувся фінал «Kryvyi Rih Teremok open» серед чоловічих та жіночих команд, що проходив у рамках чемпіонату України з волейболу пляжного серед аматорів 2017 року. Змагання відбулись на майданчиках бази відпочинку “Теремок”.
На протязі всіх ігрових днів чоловічу та жіночі команди боролися за путівки на Суперфінал Аматорського Чемпіонату України 2017, який буде проходити 17-20 серпня в м. Київ.
Пляжники показали всім вболівальникам та глядачам цікаві ігри. Призери та переможці фінального тура були нагороджені медалями, цінними сувенірами та грошовими винагородами.
Пара з Білої Церкви Азаров Віктор / Нестеренко Костянтин на фінальному турі в Дніпропетровській області зайняли трете місце.

One thought on “На турнірі з пляжного волейболу Kryvyi Rih Teremok open Білоцерківська пара посіла 3 місце