5 та 6 серпня в м. Біла Церква вперше відбулися всеукраїнські змагання з лижоролерів серед дівчат та хлопців 2000 – 2005 р.н.

В змаганні прийняли майже всі найсильніші дитячі школи України (за винятку м. Конотопа) які в цікавих заїздах змагалися на двох дистанціях в перший день спринт 350 метрів, а на другий день групові гонки (дистанція залежно від категорії). На дистанцію виходило майже 100 юних спортсменів (2000-2005 р. н.).

Результати (фото можна переглянути всі тут):

Дівчата 2000 р.н.

Гонка 5 км. вільний стиль

1.Ковалева Дарина (Ямпільська ОДЮСШ )

2.Шиман Дар’я (КДЮСШ м. Шостки, ШВСМ)

3.Андрієвська Віта (ДЮСШ М. Маміашвілі)

  1. Горчакова Юлія (КОЛІФКС)
  2. Шаболдіна Анастасія (КОЛІФКС)
  3. Богданова Аліна (КОЛІФКС)
  4. Черевична Марія (КОЛІФКС)

Гонка супер спринт 350 м. вільний стиль:

  1. Шиман Дар’я (КДЮСШ м. Шостки, ШВСМ);
  2. Рубльова Дар’я (КДЮСШ м. Шостки,);
  3. Макаріна Анастасія (ХОВУФКС ШВСМ);
  4. Горчакова Юлія (КОЛІФКС);
  5. Шаболдіна Анастасія (КОЛІФКС);
  6. Богданова Аліна (КОЛІФКС);
  7. Черевична Марія (КОЛІФКС)

 

Дівчата 2002 р.н.

Гонка 5 км. вільний стиль.

  1. Савінська Анастасія (КДЮСШ-15)
  2. Мурза Катерина (РЦЗВС)
  3. Бобровська Єлізавета (БВУФК) з м. Біла Церква
  4. Богданова Анастасія (КОЛІФКС)
  5. Мещеріна Діана (БВУФК) з м. Біла Церква
  6. Кулик Олександра (КОЛІФКС)

Гонка супер спринт 350 м. вільний стиль:

  1. Савінська Анастасія (КДЮСШ-15)
  2. Мурза Катерина (РЦЗВС)
  3. Іванченко Анастасія (БВУФК)
  4. Бобровська Єлізавета (БВУФК) з м. Біла Церква;
  5. Богданова Анастасія (КОЛІФКС);
  6. Мещеріна Діана (БВУФК) з м. Біла Церква
  7. Кулик Олександра (КОЛІФКС)

 

Юнаки 2000 р.н

Гонка 10 км вільний стиль:

  1. Ісаченко Іван (СДЮШОР з л/с);
  2. Мегедь Дмитро (КОЛІФКС);
  3. Нікіфоров Андрій (КОЛІФКС);
  4. Єрмолаєв Ілля (КОЛІФКС);
  5. Панкуліч Анатолій (КОЛІФКС);

Гонка супер спринт 350 м. вільний стиль:

  1. Ісаченко Іван (СДЮШОР з л/с);
  2. Нікіфоров Андрій (КОЛІФКС);
  3. Новіцький Владислав («Колосок»)
  4. Мегедь Дмитро (КОЛІФКС);
  5. Єрмолаєв Ілля (КОЛІФКС);
  6. Панкуліч Анатолій (КОЛІФКС);

Юнаки 2002 р.н

Гонка 7,5 км вільний стиль.

  1. Кирик Олексій (СДЮШОР з л/с);
  2. Жувага Олексій (ХОВУФКС);
  3. Кривонос Максим (КДЮСШ м. Шостки)
  4. Гордашевський Данил (КОЛІФКС);
  5. Степаненко Матвій (КОЛІФКС);
  6. Лампіцький Владислав (КОЛІФКС);

Литвин Максим (КОЛІФКС) зійшов

Гонка супер спринт 350 м. вільний стиль:

  1. Жувага Олексій (ХОВУФКС);
  2. Куденков Богдан (КДЮСШ м. Шостки);
  3. Мішустін Денис (СДЮШОР з л/с);
  4. Гордашевський Данил (КОЛІФКС);
  5. Степаненко Матвій (КОЛІФКС);
  6. Лампіцький Владислав (КОЛІФКС);
  7. Литвин Максим (КОЛІФКС)

Залишити відповідь