Капітан Білоцерківської волейбольної команди Спортліцей виборола бронзову медаль Чемпіонату України з пляжного волейболу U20.

З 20 по 23 липня відбувався Чемпіонат України з пляжного волейболу дівчат до 20 років (1998 р.н. та молодші) в якому взяла участь капітан команди вищої ліги  Спортліцей (м. Біла Церква) Анна Шумейко напарницею на чемпіонаті була Ольга Чередніченко (м. Київ). Участь в чемпіонаті взяло 29 пар найсильніших України даного віку.  Пара впевнено дійшла до ½ фіналу виграючи з рахунком 2-0. В півфіналі з парою Рилова / Чечельницька (м. Чорноморськ). Гра не заладилася у дівчат  спочатку Аня допустилася помилок (можливо сказалося сильне бажання виграти бо грала проти дівчини з якою в тому році пробувала грати в парі), а потім і напарниця почала допускати помилки (як часто буває що хвилювання передається напарнику) та не зуміли так дівчата зібратися і програли гру з рахунком 2-0. А уже в грі за третє місце дівчата вийшли геть з другим настроєм і не залишили суперницям шансу на  перемогу і виграли з рахунком 2-0. Вітаємо Аню і її напарницю з бронзовими медалями чемпіонату України та тренера їх Олега Шумейка.

Нагадаємо що в тому році Анна Шумейко разом з Христиною Франк(яка в тому році виступала за м. Біла Церква поки вчилася в спортліцеї) також вибороли бронзові медалі чемпіонату України серед дівчат до 18 років(Христина на цьому чемпіонаті посіла 7 місце з напарницею).