Для України першу медаль на чемпіонаті Європи з велоспорту на треку виборола Білоцерківчанка!

21 липня Ольга Кулинич виборола срібну нагороду чемпіонату Європи 2017р. з велоспорту на треку серед юніорів в дисципліні Omnium. Перед останньої відмітки за яку нараховують бали наша спортсменка посідала 6 місце. Но стрімкий відрив від основної групи двох спортсменів пілотон проігнорував бо вони були аутсайдерами гонки і уже не могли претендувати на призові місця но наша спортсменка знала що потрібно їй набирати бали щоб потрапити в призи через коло стрімким прискоренням відірвалася від основної групи і швидко наздогнала суперниць і уже вони втрьох втікали від пілотону і все одно щоб боротися за призи Олі потрібно було як найвище посісти місце в трійці призерів останнього нарахування очків. Но все-таки сил невистачило нашій спортсменці перетнути коли вище 3 місце (відрив від групи і достати перших двох багато сил відняло).  Но за рахунок того що росіянка Марія Новолодськая зуміла фінішувати на останньому проміжку четвертою (що їй принесло бронзу) і відтіснила інших наша Ольга Кулинич виборола срібну медаль на чемпіонаті Європи. Щільність результатів була велика 2 місце від 7 розділило всього 3 залікових очка, а з 2-4 місце взагалі однакова кількість очків но за рахунок того, що на останній відмітці наша спортсменка була вище то і досталось їй заслужена срібна медаль!

Вітаємо Ольгу та її тренера Сергія Чмирука (який разом з спортсменкою в Португалії) з другим місцем на чемпіонаті Європи