16 липня в Білій Церкві  відбулися змагання з триатлону «Кубок України та Кубок Білої Церкви»

Так, призові місця в категорії «Аматори» зайняли:

– жінки (18-34р.) 1 місце – Аліса Колпакчи (Інваспорт); 2 місце – Наталія Мацупко (Triatman); 3 місце  -Любов Сич (МК ХАРКІВ).

– жінки (35-39р.) 1 місце -Наталія Василевська; 2 місце -Світлана Глухова (PoltavaTriathlonClub); 3 -місце Юлія Білоус (Київ).

– жінки (40-44р.)  1 місце -Тетяна Григор’єва (Триатман); 2 місце -Тетяна Полева. 3 місце Наталія Візер

– жінки (45-49р.) 1 місце – Юлія Ястребова (Триатман) 2 місце-Інесса Гетьман; 3 місце -Оксана Мирошниченко.

– жінки (60-64р.) 1 місце – Марія Зубок .

– чоловіки (18-34р.) 1 місце- Олександр Хадико; 2 місце- Олег Федоренко; 3 місце -Володимир Степаненко.

– чоловіки (35-39р.) 1 місце -Костянтин Вечканов; 2 місце -Микола Чалов; 3 місце -Олексій Катасонов.

– чоловіки (40-44р.) 1 місце -Тарас Дубинець; 2 місце- Михайло Кузнєцов; 3 місце -Олександр Романюк.

– чолвоіки (45-49р.) 1 місце -Андрій Сорохан; 2 місце -Андрій Ястребов; 3 місце – Валентин Луцишин.

– чоловіки (50-54р.) 1 місце -Олексій Пащина; 2 місце -Юрій Макогонов; 3 місце – Леонід Муравський.

– чоловіки (55-59р.) 1 місце -Юрій Осташин; 2 місце- Володимир Кліменко; 3 місце – Анатолій Галецький.

– чоловіки (60-64р.) 1 місце- Олександр Пивовар; 2 місце -Дмітрій Маліновський; 3 місце – В’ячеслав Байда.


В категорії «PRO» перемогу здобули:

– чоловіки:  1 місце – Дмитро Маляр; 2 місце – Володимир Турбаєвський; 3 місце- Олексій Сюткін.

– жінки:  1 місце -Інна Рижих; 2 місце -Даріна Москаленко; 3 місце -Олександра Кохан.

16 липня в Білій Церкві  відбулися змагання з триатлону «Кубок України та Кубок Білої Церкви» на призи БМФ. В цей день погода радувала спортсменів небуло сильно жарко і іноді хмари прикривало сонце щоб спортсменам було легше змагатися.  Організатори змагань цього року розділили професійних спортсменів та аматорів. Спочатку в  11 годин  стартувала група аматорів і на старт вийшло зразу майже 250 спортсменів старт вийшов взагалі захватуючи як всі по гудку ринулися в річку майже і всі пробували як швидше війти воду щоб поплисти мені як людині яка багато років займався плаванням ця боротьба була цікавою і спостерігати як зразу майже 250 людей пливе і бориться за найкращу позицію  (що порадувало і вболівальників було багато що спостерігати ).  Після заплива в воді учасникам потрібно було пробігти ще десь метрів 500 щоб сісти на свої залізні коні або передати естафету другому учаснику команди (одночасно стартували і індивідуальні і естафетні змагання).  Спортсмени на другому етапі проїжджали 20 км на велосипедах, і потім уже третій етап був фінальний біг (5 км, 3 з  половиною круга навкруги Брума). На протязі всієї дистанції учасників підтримували вболівальники  і як заведено на таких змаганнях організатори під час змагань забезпечували водою учасників (хто пив а хто себе поливав водою). В змаганнях брали участь люди і незрячі і без одної із кінцівок які доже достойно показали себе і даже змогли вибороти призові місця та показали що кожний може змагатися в такому нелегкому виді спорту як триатлоні і даже перемагати  спортсменів здорових. Після закінчення першої групи спортсменів вийшли на старт уже професійні спортсмени і уже між собою визначали хто кращий на тій же дистанції.

Участь в змаганні взяли не тільки представники всіх областей України а також гості з інших стан Росія (вихованець Білоцерківської школи плавання який уже давно виступає за Росію), Азербайджану, Молдова.

Білоцерківські спортсмени гарно виступили і в багатьох категоріях зуміли перемогти, но сама більше радісна була це в естафеті де в упертій боротьбі переміг СК Арсенал.

Дякуємо організаторам за чудовий спортивний захід і нехай другі міста заздрять що не можуть бути свідками таких чудових змагань.

Фото від новин спорту Білої Церкви та району можна переглянути за посиланням тут

Результати можна глянути всіх учасників за посиланням  тут

Так, призові місця в категорії «Аматори» зайняли:

– жінки (18-34р.) 1 місце – Аліса Колпакчи (Інваспорт); 2 місце – Наталія Мацупко (Triatman); 3 місце  -Любов Сич (МК ХАРКІВ).

– жінки (35-39р.) 1 місце -Наталія Василевська; 2 місце -Світлана Глухова (PoltavaTriathlonClub); 3 -місце Юлія Білоус (Київ).

– жінки (40-44р.) 1 місце – Юлія Ястребова (Триатман); 2 місце -Тетяна Григор’єва (Триатман); 3 місце -Тетяна Полева.

– жінки (45-49р.) 1 місце-Інесса Гетьман; 2 місце -Оксана Мирошниченко.

– жінки (60-64р.) 1 місце – Марія Зубок .

– чоловіки (18-34р.) 1 місце- Олександр Хадико; 2 місце- Олег Федоренко; 3 місце -Володимир Степаненко.

– чоловіки (35-39р.) 1 місце -Костянтин Вечканов; 2 місце -Микола Чалов; 3 місце -Олексій Катасонов.

– чоловіки (40-44р.) 1 місце -Тарас Дубинець; 2 місце- Михайло Кузнєцов; 3 місце -Олександр Романюк.

– чолвоіки (45-49р.) 1 місце -Андрій Сорохан; 2 місце -Андрій Ястребов; 3 місце – Валентин Луцишин.

– чоловіки (50-54р.) 1 місце -Олексій Пащина; 2 місце -Юрій Макогонов; 3 місце – Леонід Муравський.

– чоловіки (55-59р.) 1 місце -Юрій Осташин; 2 місце- Володимир Кліменко; 3 місце – Анатолій Галецький.

– чоловіки (60-64р.) 1 місце- Олександр Пивовар; 2 місце -Дмітрій Маліновський; 3 місце – В’ячеслав Байда.

В категорії «PRO» перемогу здобули:

– чоловіки:  1 місце – Дмитро Маляр; 2 місце – Володимир Турбаєвський; 3 місце- Олексій Сюткін.

– жінки:  1 місце -Інна Рижих; 2 місце -Даріна Москаленко; 3 місце -Олександра Кохан. (інформація з вибірркою по категоріях взята з сайту bc-rada.gov.ua)

Відео огляд можна переглянути ниже в новині або  на 77 каналі новин  

Залишити відповідь