15 липня на стадіоні Трудові Резерви відбувся благодійний матч із зірками Українського футболу!

15 липня на стадіоні Трудові Резерви відбувся благодійний матч між командами «Друзі Віктора Леоненка» – команди ветеранів Білої Церкви. Таку кількість зірок напевно уже давно не бачив (якщо взагалі колись приїжджали щоб одночасно  було більше 10 гравців які грали в збірній України або в СССР) . Вболівальників на грі булу багато хто прийшов подивитися гру хто завітав на благодійний матч раді автографа або сфотографуватися з своїми кумирами молодості за грою яких тільки багато років спостерігали з екранів телевізора. Зірки збірної команди Друзів Леоненка  з радістю роздавали автографи та фотографувалися з усіма бажаючими, що суддям і організаторам трохи під час перерви почали команду підганяти щоб виходила на поле заново, і жартували що «Що можливо уже продовжувати не будемо» бо гравців збірної Друзів Леоненка обступили стільки вболівальників , що всі хотіли з кожним на пам’ять сфотографуватися та взяти автограф які з радістю це робили. Підчас цього дорослі мужики бігали і пробували сфотографуватися і взяти автограф як зараз підлітки пробують взяти автограф у лідерів нашої Збірної України.  Но все-таки повернемося формат гри був два тайма по 30 хвилин, а якщо не буде визначено сильнішу команду то серія пенальті зразу. Після першого періоду наша команда програвала (перший гол забив за нашу команду  з явно нашою місцевою фамілією Білоцерківець). Но наші вкінці зустрічі зуміли зрівняти  рахунок в матчі  5-5(на останніх секундах забили пенальті).  А в серії пенальті так і не було визначено яка команда сильніша і розійшлися також рахунок по пенальті був 5-5. Наша команда два тайми грала геть різними складами і дали можливість багатьма ветеранам нашого міста зіграти з кумирами їх молодості.

Голи: у нас Белоцерковец, Минзар, Жицкий, Пиддубняк и Бородай с пенальти. У гостей: Пинчук, Шарий, Пахолюк, Калинкин и ЛЕОНЕНКО

Дякую всім хто допомагав в організації свята футболу в м. Біла Церква  і ті хто потрапив  я надіюсь не пожалкували часі і що потратили на білет 50 грн. А ті у кого не вийшло потрапити на гру для них 77 Канал новин записав гру (можна переглянути ниже у новині або на ютуб каналі 77News Channel) і можуть всі бажаючі переглянути її.