9 липня відбувся матч першого попереднього етапу розіграшу Кубка України з футболу сезону 2017/2018 років між командами «Арсенал-Київщина» (Біла Церква) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ). Нажаль для Білоцерківських вболівальників наша команда не зуміла нав’язати боротьбу гостям  і програли матч з рахунком 0-3.  На початку гри наших хлопців надломив гол в свої ворота, а під кінець першої половини гравець Прикарпаття Худобяк (43 хвилина) подвоїв перевагу гостей і на перерву йшли наші хлопці програючи 0-2. Но наші хлопці питалися нав’язати боротьбу і забити гол. Остаточно стало ясно що наша команда незуміє перемогти сьогодні на 74 хвилині матчу коли гравець Арсенал-Київщина отримав другу жовту карточку яка автоматично перетворилася на червону і наша команда залишилася десять гравців на полі, а уже через дві хвилини арбітр гри назначає пенальті в наші ворота яке вдало реалізовує півзахисник  Боришкевич. Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував остаточний рахунок гри 0-3 на користь гостей.

Незважаючи на поразку наші хлопці подякували вболівальникам та фан сектору Арсенал-Київщина» вболівальників підійшли і поспілкувалися з ними

One thought on “Відбувся 9 липня матч Кубка України між «Арсенал-Київщина» (Біла Церква) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)