Наші велогонщики повернулися з чемпіонату України з медалями різного ґатунку!

У Буковелі в кінці червня завершився чемпіонат України у олімпійських видах з велоспорту на шосе. Для участі, традиційно, прибули усі кращі українські гонщики та гонщиці, щоб протягом тижня з’ясувати хто є найсильнішим у 2017-му році. Участь в чемпіонаті взяла і Білоцерківська школа велоспорту ДЮСШ Промінь. І не просто взяла участь а виборола 4 медалі в індивідуальних гонках та дві медалі вибороли в командних гонках. В гонці дівчат до 23 років в індивідуальній гонці на час та груповій гонці зразу дві вихованки Проміння зайняли перше і друге місце. Перемогу в двох гонках святкувала Ольга Кулинич, а друге місце в цих гонках виборола Софія Шевченко. І в командному заліку індивідуальних гонок наша команда була найсильнішою окрім Софії і Ольги перемогу здобували і Сніжана Фарщук та Яна Лінник. Серед чоловіків до 23 років нажаль трохи невистачило піднятися на подіум в індивідуальних гонках, за то в командному заліку вибороли третє місце.

Вітаємо призерів та їх тренерів з завоюванням медалів чемпіонату України!