Білоцерківці перемогли в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

У ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якого стали джури 31 рою, переможцем став рій Білої Цекркви – “Нічна варта” БСШ № 9 (вихователь Мільцарик Олена Сергіївна).

Змагання проходила 26-28 червня 2017 року на базі Комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів». Гідним підсумком праці команди та керівників стала перемога. Рій «Нічна варта» міста Біла Церква, вдруге представлятиме Київщину у Всеукраїнському етапі гри, що відбудеться на Харківщині у серпні.

Три дні у таборі з юними джурами проживали та підтримували бойовий дух керівник команди Дунаєва Ірина Леонідівна (начальник центру БНВО “Звитяга”), обозний – майор Євтушенко Юрій Юхимович (завідувач відділення центру військово-патриотичного виховання і допризовної підготовки) , та почесні судді ІІ етапу гри – підполковник Олійников Андрій Сергійович (Наказний отаман) та Іщенко Світлана Миколаївна (завідувач відділення центру військово-патриотичного виховання і допризовної підготовки) (конкурси «Ватра, «Добре діло», «Таборування) .

Другого дня у табір до джур Київщини завітали Анатолій Грива – головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки України, керівник ВГО «Молодіжний клуб «Джура», Тарас Рондзістий – директор Центру Національного Відродження, радник Міністра освіти і науки України, Сергій Неділько – директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. З поважними гостями мали змогу поспілкуватися як організатори гри в Київщині так і юні джури.

Свою мужність, звитягу, спритність і витривалість юні джури продемонструвати в 11 конкурсах та видах, а саме: конкурсі строю та пісні «Впоряд», творчо-мистецький звіті роїв «Ватра», стрільбі з пневматичної зброї, на туристсько-спортивній смузі перешкод за козацькою легендою, конкурсі з надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник», конкурсі «Бойове розгортання», конкурсі-презентації звіту «Добре діло», інтелектуальній грі-вікторині «Відун», конкурсі «Таборування», конкурсі «Топографія», козацькій забаві «Перетягування линви».

Завдяки невтомній роботі вчителів БСШ №9, викладачів БНВО «Звитяга» та клопіткій підготовці команди (ройовий – Савустьяненко Владислав, 10-А клас) рій «Нічна варта» достойно представив місто Біла Церква та виборов 7 призових місцьв обов’язкових конкурсах, бронзу в творчому конкурсі «Впоряд» та золото в індивідуальному заліку конкурсу «Стрільба з пневматичної зброї» серед дівчат.

І місце – конкурс «Топографія».

І місце – творчо-мистецький звіт «Ватра».

І місце – індивідуальний залік «Стрільба з пневматичної зброї» серед дівчат (Мельничук Катерина, 10-А клас)

ІІ місце – інтелектуальна гра-вікторина «Відун».

ІІ місце – конкурс «Рятівник».

ІІІ місце – конкурс-презентація звіт «Добре діло».

ІІІ місце – конкурс «Таборування».

ІІІ місце – конкурс строю та пісні «Впоряд».

ІІІ місце – творче завдання конкурс строю та пісні «Впоряд».

Гідним підсумком праці команди та керівників стала перемога. Рій «Нічна варта»міста Біла Церква, вдруге представлятиме Київщину у Всеукраїнському етапі гри, що відбудеться на Харківщині у серпні.

Інформація взята з сайту osvita-bmr.ucoz.org

Залишити відповідь