Які подані проекти до Громадського бюджету що зв’язані з спортивною інфраструктурою!

Недавно закінчили прийом документів  по Громадському бюджету 5,7 млн. грн. так як мене цікавить більше  спорт то рішив проаналізувати для читачів сайту новин BCSPORT.COM.UA  трохи що за проекти подалися (це мій  аналіз  і нікого я спрошувати не збираюся дозволу согласовувати що я пишу в ФБ ).

З 89 проектів які подали мешканці міста 23 проекти(дитячі майданчики не враховував )  є для займання спортом (один з спортивний майданчик для тварин), або частково   на суму 8,626 млн. грн ( якщо тільки спортивні майданчики робити то тільки 2/3 можуть  пройти всі відбори ). Деякі проекти на мій погляд були розділені на два бо не вкладалися в ліміт 700 тис. грн проект. З 24 проектів 11 проектів зроблений тільки для одного виду спорту (один з проектів взагалі потрапив в список з 24 де спорт з великою натяжкою проект №042) з них 4 футбольних майданчика (як міні футбол так і пляжний), 2 скейт парка,  та по одному волейбольному майданчику,  доріжки бігові , баскетбольні шити для ДЮСШ№1, майданчик для тварин та  спуском для велосипедів.  6 проектів подано де майданчик може використовуватися для займання спортом зразу 3 або більше напрямків (видів).

Саме частіше в проектах згадується футбол 10 разів (проект 083 і ненаписане що він для футболу но на фото проекту є футбольні ворота і я як розумію не пройде паралельно проект 082 то майданчик буде використовуватися і для футболу ), друге місце де в проекті хотя один щит є посідає баскетбол 9 разів (до двох проектів є питання по картинках несильно зрозуміло це проект 077 і проект де нові щити поставити (щити що подані на фото і яка задумка як я знаю і ціна може бути інша інших а взагалі можна було подати 4 шита два зробити по бокам таких щоб уже можна було регулювати  висоту(як на фото) і починати набір дітей з 7 років в секцію)), волейбол згадується 8 раз в проектах, установка тренажерів 6 разів, конструкції для воркаута та для займання легкою атлетикою по 3 рази, для займання на роликах та скейтах два проекти і по одному проекту  гандбол, настільний теніс, великий теніс, вело проїзд, спортивний майданчик для тварин.

Хочу зазначити що два проекти зразу стають конкурентами  бо місце розміщення спортивного об’єкту на одному і тому же місці (скейт-парк та футбольний майданчик для пляжного футболу)

Хочу звернути увагу тих хто сканував і викладав інформацію для ознайомлення що в проекті №077 відсутні від скановані додатки.

Надіюсь що спортивних проектів буде багато які будуть збудовані в 2018 році за рахунок Громадського бюджету

З всіма проектами можна ознайомитися ТУТ

P.s.  Я як мешканець Леваневського для себе рішив який мені проект саме більше по душі і надіюсь він буде збудований.

 

Залишити відповідь