Відбувся V фестиваль “Молодь за здоровий спосіб життя”

25 червня з нагоди Дня молоді в м. Біла Церква відбувся пя’тий Фестиваль “Молодь за здоровий спосіб життя” виключно для білоцерківців, генеральним спонсором якого вкотре є організатор сьогоднішнього свята у нашому місті Відділ у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради , ГО “Стріт воркаут” .Цього року намагались організатори врахувати всі побажання наших постійних учасників і надати можливість прийняти участь у змаганнях усім охочим незалежно від віку, статі та фізичної підготовки. Вдалось це чи ні вирішувати вам. А від себе хочу щиро подякувати кожному з 57 учасників за підтримку, особливо батькам, які щороку приводять на змагання своїх діток, виховуючи у них любов до спорту та волю до перемоги, своїй команді за організацію та проведення заходу, депутату БМР Андрей Король та підприємцям Артем Зайцев Виктор Шаравара (Viktor Sharavara)за фінансову допомогу на придбання футболок, нарешті ми хоч трохи одягнені), Відділ Спорту Бмр за постійну підтримку, співпрацю та допомогу в проведенні заходу. 

Серед запропонованих вправ в яких могли позмагатись всі охочі: підтягування на турніку, віджимання( відтискання) на брусах, виходи на дві руки силою, друкарська машинка, вис на турніку, утримання гімнастичного кута на турніку, скакалка, утримання планки, утримання стільчика, скакалка.

Ще раз всіх зі святом та вітаємо переможців:

1. «Чотириборство до 14 років»- 1місце – Сосюк Ілля; 2-Сімакін Дмитро; 3-Заворотній Євгеній.
2. «Дівчата»: 1 місце – Костюченко Софія ;2 – Первак Анастасія; 3 – Юрченко Анна;
3. «Хлопці 15-17 років»: 1місце – Лановенко Максим; 2-Курсеїтов Денис; 3 – Андрощук Єгор;
4. «П»ятиборство від 18 років»: 1 місце – Метельський Максим;2 – Швець Артем; 3 – Соловйов Олександр;
5. «Скакалка» для хлопців і дівчат без вікових обмежень: 1 місце – Курсеітов Денис; 2 – Ходаніцький Сергій; 3 – Оверченко Павло;
6. «Силовий фристайл»: 1 – Метельський Максим; 2 -Сороколєтов Влад; 3 – Андрощук Єгор.

Залишити відповідь