18 червня завершився Відкритий чемпіонат м. Білої Церкви з тенісу настільного

18 червня завершився Відкритий чемпіонат м. Білої Церкви з тенісу настільного який проходив в ДЮСШ№1, (напередодні 17 червня переможців визначили в парном розряді можна глянути результати тут). В другий день змагань визначалися переможці змагань в одиночних категоріях серед чоловіків і жінок. Ігри проходили запекло і в кожній партії билися всі за кожне очко . Серед жінок після всіх зіграних ігор визначилися призери чемпіонату:
1 місце Кравчук Тамара;
2 місце Шаботіна Юлія;
3 місце Трофімова Антоніна.
Серед чоловіків ще було більше запеклої боротьби за словами головного судді змагань Трофімової Антоніни «Що більшість учасників змагань мали шанси поборотися за перемогу в турнірі бо рівень підготовки високий і рівний склад учасників». В тенісі настільному в чемпіонаті міста з минулого року було прийнято рішення що кубок за перемогу перехідний і викарбовується на кубку ім’я переможця і рік кубок знаходиться у нього.
Трохи до перемоги невистачило Дрощинському Андрію який посів третє місце і Кузищину Олегу який виборов третє місце. А перемога дісталася Євгену Скоробогатому який виборов перемогу в чемпіонаті м. Білої Церкви та вписав своє ім’я в історію проведення чемпіонатів і буде викарбуване його ім’я на кубку!!

Відкритий чемпіонат м. Білої Церкви з тенісу настільного
Відкритий чемпіонат м. Білої Церкви з тенісу настільного

 

Залишити відповідь