Турнір для найменших “Футбольне літо-2017”

Грати у футбол з 3-4 років можливо! Доведено “Арсік-клубом”. Футбольна школа для дошкільнят “Арсік-клуб” спільно з партнерами провела турнір “Футбольне літо-2017”. У Білу Церкву завітали наймолодші футболісти з Броварів, Сквири, Христинівки. Господарі поля, вихованці “Арсік-клубу”, завзято змагалися в усіх вікових групах. Хлопчаки у червоно-білій формі робили все, щоб тренери залишилися ними задоволеними. Були і сльози від травми, і радість від перемоги. Справжнім святом для майбутніх чемпіонів став приїзд легенди футболу Владислава Ващука, Відомий футболіст та громадський діяч особисто вручив нагороди учасникам змагання. Турнір провели за підтримки заступника голови КОФФ Леоніда П’яти.

Легендарний гравець збірної України і київського «Динамо» Владислав Ващук вручав призи юним футболістам у Білій Церкві

Він був опорою оборони не лише знаменитого футбольного клубу з Києва, а й «цементував» захисні редути в збірній країни. Центр оборони в парі з Олександром Головком, Сергієм Федоровим був непрохідним для більшості суперників. Він забивав голи у найвідповідальніші моменти, коли, здавалося б, гра зовсім не клеїться. Його ім’я – Владислав Ващук. Він з цікавістю спостерігав за перебігом матчів, підходячи до місць футбольних баталій. «Ніколи б не подумав, що три-чотирилітні діти будуть грати. Я сам починав з шести років, а тут футбол «помолодшав». Діти розуміють, куди бігти, куди бити. Людям притамана натуральність і ми, в свій час, тренувалися на траві. Сьогодні йде тенденція до штучних полів. Вона цікава, але потрібно використовувати для виховання футболістів натуральні поля. Мені подобається спілкуватися з дітьми, за ними майбутнє. Тому я завжди готовий відгукнутися на заклик про допомогу заради доброї справи. Ми ще й про тренерів маємо подбати, бо тренер повинен весь час вчитися і правильно навчати дітей. Тут в нас є великі проблеми», – поділився враженнями знаменитий захисник київського «Динамо».

DSC_0339

Ващук став найбільш очікуваним гостем міжобласного турніру «Футбольне літо-2017», який був організований футбольною школою «Arsіk-Club» (директор Олександр Синьоокий) спільно з білоцерківською міською федерацією футболу та відділом фізичної культури та спорту БМР і проведений в Білій Церкві за підтримки заступника Київської обласної федерації футболу Леоніда П’яти. Юні футболісти були просто щасливі ступити на смарагдовий трав’яний килим справжнього стадіону. Змагання відбувалися в двох вікових категоріях 2010-11 та 2012-13 років народження.

DSC_0131

«Ми дуже багато проводимо змагань з футболу для дітей в Білій Церкві різних вікових категорій. А діти, які сьогодні вийдуть на поле, перший раз братимуть участь у справжньому турнірі. Час зараз непростий. В місті мало футбольних полів, їх потрібно ще мінімум два. Я дивлюся на цих дітей і бачу, що тут є чемпіони, які представлятимуть Білу Церкву в командах Прем’єр-ліги», – сказав керівник Білоцерківської міської федерації футболу Валерій Поздняков.

Найбільший ажіотаж викликав турнір найменших учасників, які веселою зграйкою намагалися закотити м’яча в мініатюрні ворота. Тут годі й говорити про тактику і стратегію, але гасали по траві малюки завзято на радість численних мам і татусів, які обступили майданчик.

DSC_0548

Загалом батьки маленьких спортсменів були надзвичайно активними. Зібралося їх повболівати на стадіон кількасот чоловік. Не кожен матч професійної команди «Арсенал-Київщина» збирає стільки глядачів на матчі регулярного чемпіонату України. Ось де потрібно працювати менеджменту футбольного клубу. Бо тати-мами просто виплескували свою енергію і завзято підтримували кожен рух своїх малюків.

DSC_0335

А малечі іноді дуже діставалося по ногах від суперників (футбол – не балет) і не один хлопчинка тримався в сльозах за розбите коліно чи забиту голову. Але матусі втішали, витирали слізки й футболісти знову віддавалися грі. А татусі іноді могли й міцне слівце зронити. Ось це – просто сором і ганьба. Стадіон – не запльований «генделик», матюкатися при дітях – зась.

DSC_0478

А старші хлопчаки дійсно не хотіли поступатися один одному. Як сказав один з тренерів: «Якщо не виховувати характер переможця змалку, то звідкіля взятися перемогам?» І футболісти не жаліли своїх ніг, та й суперникам перепадало «на горіхи». В турніри 6-7 літніх вже можна було побачити технічні фінти й обводки, впевнений прийом м’яча і акцентовані удари по воротах, сейви воротарів, цікаві комбінації.

DSC_0605

DSC_0532

Були й красиві голи. Команди «Фортуна» з Христинівки, «Каскад» з Броварів та «Оріон» з Сквири склали достойну конкуренцію білоцерківцям. Головний приз виграла команда «Каскад» (Бровари), яка запам’яталася контролем м’яча і влучними ударами.

DSC_0915

Завершилися спортивні баталії врученням нагород. Спортсмени отримували медалі з рук Владислава Ващука, а їхні капітани гордо піднімали над головами важко здобуті кубки. Найбільш яскравим моментом церемонії став забіг дев’ятикратного чемпіона України вздовж вишикуваних команд і привітання з кожним маленьким футболістом за руку.

DSC_0772

Батьки теж тягли руки і отримали від Ващука «привіт». «Я хотів би подякувати організаторам турніру, футболістів, батьків зі спортивним святом. Мене охоплювали неймовірні емоції. Коли я спостерігав за матчами і бачив, що ви добре розумієте футбол. Бажаю вам вчитися і перемагати, щоб примножувати славу українського футболу!» – привітав всіх присутніх перший заступник Київської обласної ФФУ Леонід П’ята.

DSC_0760

Турнір завершився. Команди розвезли в свої міста кубки, спортсмени почепили на найбільш помітні місця медалі. Ми сподіваємося, що з цих малюків виросте справжня когорта футболістів, які принесуть славу і здобутки українському спорту.

Источник chaszmin.info

Залишити відповідь