У Білій Церкві буде баскетбольна арена? Зі зверненням виступив депутат Поліщук Дмитро відносно будівництва баскетбольної арени в м. Біла Церква

Під час засідання тридцять другої сесії міської ради зі зверненням виступив депутат Поліщук Дмитро (звернення та обговорення звернення можна подивитися у статті ниже) на підставі звернення президента громадської організації “Білоцерківська федерація баскетболу” Пелехатого Дмитра відносно будівництва баскетбольної арени в м. Біла Церква. Звернутися до Прем’єр-міністра України В.Гройсмана, голови Київської обласної ради Г.Старікової та голови Київської обласної державної адміністрації О.Горгана з пропозицією будівництва баскетбольної арени в місті Біла Церква.

Згідно державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року та Київська обласна Програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020» передбачають видатки на будівництво спортивних інфраструктурних об’єктів і має унікальну можливість щоб арена була збудована в нашому місті. Саме тому, Білоцерківська міська рада звернулася з питанням щодо можливості виділення коштів з державного та обласного бюджетів на будівництво в м.Біла Церква баскетбольної спортивної арени, спорудження баскетбольного майданчика з глядацькими місцями орієнтовною місткістю 2000-2500 місць.

В обговоренні звернення Дмитра Поліщука взяли участь й інші депутати (Володимир Бабенко, Ігор Гейло, Олександр Ореховський, Олег Музальов) які добавили що можна одночасно використовувати арену для матчів з волейболу, а приміщення на арені можна використовувати зал для боксу, та поцікавились якщо буде збудована арена яка нагрузка ляже на місцевий бюджет на що було озвучено що арена може бути і прибуткова шляхом використовування арени для конференцій, концертів та інших міжнародних змагань.

Депутати одностайно підтримали звернення і всі 36 із 36 присутніх депутатів підтримали!

One thought on “У Білій Церкві буде баскетбольна арена? Зі зверненням виступив депутат Поліщук Дмитро відносно будівництва баскетбольної арени в м. Біла Церква

Залишити відповідь