Кубок міста з баскетболу 2 на 2

20 Травня відбувся кубок міста з баскетболу 2 на 2 на майданчику БСШ№7. В категорії дівчата до 18 років перемогла команда Персики друге місце команда Чемпіони, а третє місце команда Тигри А в категорії хлопці до 18 років перемогла команда Живчики, друге місце команда SKY, а третє місце SKYLAY. Під час змагань для всіх учасників кубка від Спорт для всіх та Білоцерківської Федерації Баскетболу був підготовлений солодкий подарунок (морозиво). Організатори турніру дякує колективу ЗСШ№7 в допомозі проведення турніру.
Фактично ці змагання були першим етапом з програми популяризації баскетболу в місті, основна задача якої щоб показати де в місті можна грати в баскетбол і можна приходити та грати в найкращу гру в світі баскетбол.
В цьому році охват майданчиків буде більший (в тому році 5 майданчиків) слідкуйте за новинами турнірів 1 на 1 та 2 на 2 (надіємось погода буде гарна 27 травня і проведемо кубок міста 1 на 1 на майданчику ДЮСШ Зміна і в задумах заново влаштувати певний сюрприз для учасників).