Чемпіонат міста з волейболу пляжного серед дівчат U-15

Чемпіонат міста з волейболу пляжного серед дівчат U-15 проведено 05 травня в ЗОШ №16. Гарний день, хороший настрій у учасників змагань, цікаві ігри де панували напружена боротьба. До фіналу потрапили пари з досвідом, які приймали участь у різноманітних турнірах як міста, так і України.
Урочисте закриття чемпіонату провів з відділу спорту Серьогін Сергій Сергійович і нагородив вихованців тренера Нестеренко Костянтина Миколайовича, які між собою розподілили такі місця:
Трете місце за парою Федоренко Дар’я (13 місце на Чемпіонаті України літньому, 2-ге в місті, 1-ше турнір у Харкові на День Незалежності 2016, 9-те на міжнародному у Києві) / Бойко Аріна.
Друге місце за парою Мойсак Анастасія (2-ге місце на турнірі в місті, 9-те на міжнародному у Києві) / Орловська Iлона.
Перше місце пара Задорожна Вікторія / Харченко Катерина, які посіли на зимовому Чемпіонаті України 9 місце з 45 команд, в Білоцерківському районі перші. Більш досвідчена напарниця Задорожна Вікторія приймала також участь і в літньому Чемпіонаті України 2016 посівши 13 місце з 61 команди, 1-ше на літньому в місті, 1-ше у Харкові на День Незалежності 2016.
Бажаємо вдалого початку на літніх кортах тренувально-змагального процесу.

Залишити відповідь